Beta

Kızlar adet gecikmemin 11. Gününde kan verdim beta 1,2 çıktı yani negatif doktor bir hafta sonra yine bakalım dedi. Ona göre b12 iğnesi vercekmiş. Böyle olup yükselen oldu mu ya ben hiç sanmıyorum ama haftaya gel deyince insan bi Umut ediyor demekki yükselme ihtimali bar gibi bu surumu yaşayan oldu mu acaba
Benim kızımda 0.100 çıktı doktor bana tarlusal verdi adet olmadım yine kan verdim 10.000lerdeydi meğer 5 haftalik hamileymişim ultrason tuttular hemen kese göründü doktoe şok oldu nasıl çıkmaz 10 gün ara ile tahlil farkıni görünce yani mucize bebek demisto gerçekten mucizemiz bizim o 🤎 rabbim seninde gönlüne göre versin

Benim kızımda 0.100 çıktı doktor bana tarlusal verdi adet olmadım yine kan verdim 10.000lerdeydi meğer 5 haftalik hamileymişim ultrason tuttular hemen kese göründü doktoe şok oldu nasıl çıkmaz 10 gün ara ile tahlil farkıni görünce yani mucize bebek demisto gerçekten mucizemiz bizim o 🤎 rabbim seninde gönlüne göre

Gerçekten büyük bir süpriz yapmış size ya çok güzel inşallah sağlıkla kucağınıza alın umarım bakalım bende bekliyorum dört gözle😍

X