Beta hcg yavas yükseliyor

miranduygu3

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2023
10
0
28
Herkese merhaba Ben buraya yeni katıldım.
Öncelikle geçen hafta pazartesi beta teslim 279 çıktı sonra perşembe hafif kanama ile doktora gittim betam 953 takip kararı verdik sonra cumartesi 963 ve dün pazartesi yani 993 çıktı carsamba kontorlum var lütfen fikirlerinize yorumlarınıza ihtiyacım var bu şekilde olup sağlıklı dogum olabilir mi

Herkese merhaba Ben buraya yeni katıldım.
Öncelikle geçen hafta pazartesi beta teslim 279 çıktı sonra perşembe hafif kanama ile doktora gittim betam 953 takip kararı verdik sonra cumartesi 963 ve dün pazartesi yani 993 çıktı carsamba kontorlum var lütfen fikirlerinize yorumlarınıza ihtiyacım var bu şekilde olup sağlıklı dogum olabilir mi
Merhaba kanamanız devam ediyormu

Adet kanı gibi miydi kanamanız ve sürekli mi kan geliyordu yatarken yürürken uzanirken gibi ve dış gebelik te nasıl ilerlediniz ameliyat mı oldunuz
Evet şiddetli adet kanaması gibiydi bazen kahverengi bazen pembe oluyordu bazen azalıp bazen artıyordu. Ben iğne oldum 5 haftada değerim sıfırlandı

Evet şiddetli adet kanaması gibiydi bazen kahverengi bazen pembe oluyordu bazen azalıp bazen artıyordu. Ben iğne oldum 5 haftada değerim sıfırlandı
Anladım çok geçmiş olsun peki beta değerlerinin benimki gibi mi artış gösteriyordu yoksa bir artış bir azalış mi oluyordu

X