Gebeliğe Hazırlık Beta HCG yardım lütfen

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Ktgba0602

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2022
498
97
24
Kizlar merhaba. 5 gün önce hamile olduğumu öğrendim. Beta HCG 30.28 çıkmıştı. Bugün doktoruma gittim kesen hala gözükmüyor kan ver dedi. Kan verdim bugün o da 1.581 çıktı. Sizce nasıl değerler ? Kontrolüm haftaya cuma günü. Yorumlarınız çok önemli benim icin şimdiden teşekkürler

Eklentiler

• Screenshot_20220531-223318.png
    188,1 KB · Görüntüleme: 405
  • Screenshot_20220531-212808~2.png
    239,3 KB · Görüntüleme: 364
30 cıktıktan dan 5 gun sonra gozukmesı cok zor zaten:)

30.28 tamam da 1500 u neden 1.500 yazsınlar dıye dusundum. bı yanlıslık yok dımı? yanı 1.5 demek degıl o?

Nasil yazılıyor ki normalde
hastaneye gore degısıyor demekkı. benım eskıden kalan degerlere baktım duz 27400 gıbı yazmıslar 36000 gıbı yazmıslar noktasız vırgulsuz. negatıf olanlarda 0,19 1,20 yazıyor. ondan dedım :) 1500 se cok bıle artmıs :)

Raporu ekledim zaten nolur korkutmayin beni
yok canım neden korkasın:) fıstık gıbı artmıs deger. sen bılıyosun dıye sana sordum sımdı 1.5 demıslerdır burda aay cok guzel artmıs yazarım ne sacmalıyosun dersın dıye once garantıledım :))

Eski raporum da da 30.28 yazıyor şuan ki de 1.581 yazıyor vallahi icime korku düştü kontrolüme de 1 hafta var

Eski raporum da da 30.28 yazıyor şuan ki de 1.581 yazıyor vallahi icime korku düştü kontrolüme de 1 hafta var
hay yarabbı pısman ettın :) ara test yaptırdıgın yerı sonucu sor cok basıt de kork dıye yazmadım cnm benım sımmdı burda sonucu yazıp ıyı mı dıyorlar ya. noktalısının nasıl okundugunu bılmedıgımden dusuk sayıya ıyı derım kızdırırım senı dıye sorayım oyle yazayım dedım. 1500 mukemmel bı deger.

uzdun benı de bak sımdı stres yaptım gıttım ebe arkadasımı aradım:) 1500 5. hafta degerı dedi. yarın bı dolu saydırır artık bana

Son düzenleme:
uzdun benı de bak sımdı stres yaptım gıttım ebe arkadasımı aradım:) 1500 5. hafta degerı dedi. yarın bı dolu saydırır artık bana
Abla orda mısın ? Direk raporumu yollasan arkadaşına ya da 1.581 diyerek söylesen arada nokta olduğunu bilsin

Eklentiler

• Screenshot_20220601-011125.png
    207,9 KB · Görüntüleme: 313
Lafı söylediniz gittiniz saat 3 hala uyuyamadim ya
Ne demek söyledim gittim neden yazdıklarımı okumuyosun anlamadım ki? Aynı öyle sordum zaten. Her hastane farklı bakıyor ona dedi. O kadar koca sayfa açıklama yaptım stress yaptırdın ddim hala daha suçlu hissetmem için elinden geleni yapiyosun. İyi hep beraber uyumayalım.... Lafı demişim gitmişim.. orda yazan sayı 1500 mu 1.5 mi diye sordum sadece. Hay karışan soran elimi napim ben! Bende net sayı yazdı nokta falan yok gebelik olmayınca da virgul vardı dedim her yazdığım cvpta açıkladım boşa stres yapma her hastanenin başkadır diye. Gittim arkadaşı uyandırdım şimdi üzülmesin boşa her sayfaya yorum attığını da görüyorum.. . Kac kez açıklamaya çalıştım okuyamadım diye sordum. Okuyamadım. Ben okuyamadım. O yüzden sordum. ısrarla sanki lafı sokup gitmişim gibi.. hay yarabbil alemin. Yazdıklarımın da hükmü yok.

Son düzenleme:
Kaç gün arayla beta verdin? Değer doğru ya 1500

Uzun zaman sonra olduğu için aşırı stresliyin kusura bakma ne olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…