beta hcg testi 3 günlük gebelikleri bile tespit eder dediler bilen cvp versin nolur ?

seda211

2. üyelik sebebi ile profil pasif edilmiştir.
2. Üyelik !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2011
26
2
merhaba bugün kan testi yaptırmak istediğim laboratuvarı aradım sordum ne zaman netleşir diye.. 3 günlük bile kanda çıkabilir dediler.. ayrıca şuan kafayı yemek üzereyim.. dün adet oldum sandım kanamam oldu az biraz koyu renkli kahverengi akıntılar geliyor üç dört gündür.. ertesi gün hapı içmiştim onun etkisi de olabilir.. adetim 5 kasımda.. ve işin kötü yanı tam ilişkide yaşamadım.. vajinamın üzerine erkek arkadaşım boşaldı, vajina ağzına boşalması büyük tehlike olduğu için ve yumurtlama tarihimde yaşandığı için sinir stresten kendimi yiyorum.. 11 gün geçti bugün o lanet olayın üzerinden hayattan nefret ediyorum.. cumartesi gidip test yaptırmak istiyorum.Zira bir erkek boşaldığında 300 milyon sperm söz konusu....((((

canım ılk olarak kanda bukadar erken bellı olmaz evet boşalma durumunda rısk var aama ertesı gun hapı zaten ara kanama yapıyo bunu bılıyosundur ve bu ara kanamada lekelenme tarzında oluyor senın bu olmuş yan etkı zaten telaşlanmana gerek yok ayrıcada normal adetın ara kanaman olduğu ıcın gecıkecektır stres yapmakı ıyıce gecıkmesın ılıskıden 10 gun sonra test bellı olabılır ama bnım sana tavsıyem adetten sonra yapman daha netleşir kafanda bukadar kendını uzme kotu bır olay ama stres ıyıce gecıktırır

Psikolojim çok kötü durumda.. erkek arkadaşım ise kuruntu yaptığımı iddia ediyor bende soğuyormuş adamın böyle bir durumda apaçık kaçacağı çok belli ben kendime üzülüyorum nasıl böyle biriyle sevgilli oldum diye.. lütfen bana birşey söyle de ki şu gün git emin ol.. ben 9 kasım cumartesi diye düşünüyordum.. hani o zamanda 3 hafta geçmiş olacak belki adet görürüm o süreçte filan ölüm gibi.. kendime kızıyorum oysa nasıl mantıklı bir insanım diye geçinirdim aşk neler yaptırıyor uyuyamıyorum hiçbirşey yapmak gelmiyor içimden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…