Beta Hcg sonuç 16 normal mi?

Gulbahcesii96

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2018
154
60
28
Merhabalar,
Son regli tarihim 29 Mayıs, Bat 28 Hazirandı fakat benim reglim 5 gün gecikince dün gebelik testi yaptım, çift çizgi çıktı fakat silikti.
Bugün hastaneye gidip kan verdim. Kan verip eve geldikten sonra lekelenmem olduğunu fark ettim. Karın ve kasık ağrılarım devam ediyor.
Beta sonucum 16 çıktı.
Bu durumda sağlıklı bir gebelik var mıdır?..

Merhabalar,
Son regli tarihim 29 Mayıs, Bat 28 Hazirandı fakat benim reglim 5 gün gecikince dün gebelik testi yaptım, çift çizgi çıktı fakat silikti.
Bugün hastaneye gidip kan verdim. Kan verip eve geldikten sonra lekelenmem olduğunu fark ettim. Karın ve kasık ağrılarım devam ediyor.
Beta sonucum 16 çıktı.
Seni üzmek istemem ama kimyasal gebelik olabilir dr görünseydiniz dr varsa arayıp bilgi alabilirsiniz geçmiş olsun 💐

Merhabalar,
Beta sonucum 16 çıktı.
Merhaba,gecikmenize göre sonucunuz biraz düşük çıkmış. Ama burada önemli olan düzenli bir şekilde artması ve kanama yaşamamanız🙏 inşallah sonuç dilediğiniz gibi olur 🌸

X