BETA HCG si 5.88 olanlar yardım lütfenn?

lavinya_lavinya

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2024
55
11
34
Kızlar Beta hcg 5.88 olup daha sonra değerleri yükselen oldu mu? Bu testi dün akşam yaptırdım ama Dr gosteremedim. adetime 6 gün var bu konu hakkında deneyimlerinizi benimle paylaşırmısınız?

Eklentiler

• 20240911_221535.jpg
    20240911_221535.jpg
    31,2 KB · Görüntüleme: 106
Kızlar Beta hcg 5.88 olup daha sonra değerleri yükselen oldu mu? Bu testi dün akşam yaptırdım ama Dr gosteremedim. adetime 6 gün var bu konu hakkında deneyimlerinizi benimle paylaşırmısınız?
5 üstü gebelik kabul edilir ama çok arada bi değer. Yarın yeniden kan verirseniz anlarsınız eğer iki katı artmışsa gebeliğiniz kesinleşir :)

Referans aralığı 0-10 olduğundan biraz arada kalmış gibi aynı yerde daha önce beta baktırdınız mı o zamanki değere göre farklı çıktıysa pozitif olabilir

Benim 6.99 çıkmıştı. Doktor pozitif diyemeyiz çok arada bir değer dedi tekrar kan istedi. Maalesef düşük çıkmıştı. Umarım gönlünüze göre olur. Tekrar kan vermelisiniz bence.

İlk defa beta hcg testi yaptırdım. Hamile miyim? Bendeki referans aralıklarına göre hamileyim galiba ama başka yerlerde çok farklı referans aralıkları var kafam karıştı. Çok tecrübesizim bu konuda🙈

Eklentiler

• Screenshot_20240913_114456_e-Nabz.jpg
    Screenshot_20240913_114456_e-Nabz.jpg
    37,6 KB · Görüntüleme: 84
İlk defa beta hcg testi yaptırdım. Hamile miyim? Bendeki referans aralıklarına göre hamileyim galiba ama başka yerlerde çok farklı referans aralıkları var kafam karıştı. Çok tecrübesizim bu konuda🙈
Evet hamileliğinizi son adet tarihine göre hesaplıyorsunuz. Siİn ki ne zamandı ? Tebrik ederim hayırlı uğurlu olsun

Benim 6.99 çıkmıştı. Doktor pozitif diyemeyiz çok arada bir değer dedi tekrar kan istedi. Maalesef düşük çıkmıştı. Umarım gönlünüze göre olur. Tekrar kan vermelisiniz bence.
Cok geçmiş olsun Allah tekrar ayni acıyı yaşatmasın, bu akşam acile gidicem kan vermeye tekrar baktiricam birde dün akşam erken gebelik test yaptım silik çıktı

Eklentiler

• 20240913_205619.jpg
    20240913_205619.jpg
    25,7 KB · Görüntüleme: 58
X