Beta hcg pazartesi 0.28 çıktı, 5 gün sonra idrar testinde çift çizgi gördüm

Ebussshhh

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2018
7
4
34
Merhaba, pazartesi hamilelik şüphesiyle kan tahlili yaptırdım. Ancak beta hcg 0.28 çıktı. Şüphelerim sürekli uyuma, regl olacakmış gibi ağrı, aşırı ekşi isteği sebebiyleydi.
Cumartesi gününe kadar baş dönmelerim de oldu idrar testi yaptım ve çift çizgi. Reglim hep 3-5 gün oynar. Pazartesi günü kan tahlili verdiğimde tuttuğum takvime göre regl olmuş olmam gerekiyordu. Hamile olsaydım beta hcg m kan tahlilinde yüksek çıkmaz mıydı?

Merhaba, pazartesi hamilelik şüphesiyle kan tahlili yaptırdım. Ancak beta hcg 0.28 çıktı. Şüphelerim sürekli uyuma, regl olacakmış gibi ağrı, aşırı ekşi isteği sebebiyleydi.
Cumartesi gününe kadar baş dönmelerim de oldu idrar testi yaptım ve çift çizgi. Reglim hep 3-5 gün oynar. Pazartesi günü kan tahlili verdiğimde tuttuğum takvime göre regl olmuş olmam gerekiyordu. Hamile olsaydım beta hcg m kan tahlilinde yüksek çıkmaz mıydı?
5 gün beta hCG artması için yeterli bir süre. Tekrar kan verin.

Bende şuan aynıyım iki gün önce kanda negatif gördüm bu sabah test yaptım ilk dakika dolmadan ikinci çizgi belirdii

Eklentiler

• IMG_4616.jpeg
    IMG_4616.jpeg
    56,9 KB · Görüntüleme: 35
  • IMG_4613.jpeg
    IMG_4613.jpeg
    73 KB · Görüntüleme: 38
gec döllenme de olabilir. tekrar kan verin
Bana neden kötü ve olumsuz yaklaştığınızı buradanda görmüş oldum bu hanım efendide benle aynı durumu yaşamış neden benim konuma sabah yazdığınız şeyler yüzğndrn kalbimi kırdınız peki çok kötüsünüz gerçekten allaha havale ediyorum sizi

bende aynı senin gibi oldu bugün çift gördüm ben de kan vereveğim sen ilk kandan kaç gün sonra tekrar kan verdin canım hayırlı olsun 🌸🌸
Teşekkür ederim pazartesi vermiştim ilk kanı. İkinciyi 7 gün sonra pazar günü verdim🌸🩵 darısı tüm isteyenlerin başına 🥰 haber ver lütfen. Gönlünce olsun inşallah 🌸

Bana neden kötü ve olumsuz yaklaştığınızı buradanda görmüş oldum bu hanım efendide benle aynı durumu yaşamış neden benim konuma sabah yazdığınız şeyler yüzğndrn kalbimi kırdınız peki çok kötüsünüz gerçekten allaha havale ediyorum sizi
kız sen iyi misin? 😂😂 onun 5 gün gecmis çünkü 😂 senin daha 2 gün gecmis.

X