Beta hcg normalmi artışı

AyrisYigitbas

Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2022
336
439
31
Merhabalar arkadaşlar benm son adet tarihim haziran 22 fakat galiba geç döllenme olmuş ben ögrendigimde yeni olusmusyu galiba bebek ilk ogrendigim sonuc 9,1 di sonuc gec cikti 2 gun sonra alabildim sonucu 2 gün sonra 35.91 çıktı 4 gün sonra 123.93 çıktı cuma icin kadin dogumxan randevum var ama icim icimi yedi acaba artiş azmı diye acildeki hekim biraz az gibi ama ben bilemem cok kadin doguma gidin dedi. Yani kimyasalmı ne acaba neden az artmis gibi dedi icim bi tuhaf.

Eklentiler

• Screenshot_20230806-155942_e-Nabz.jpg
    Screenshot_20230806-155942_e-Nabz.jpg
    53,5 KB · Görüntüleme: 101
Merhabalar arkadaşlar benm son adet tarihim haziran 22 fakat galiba geç döllenme olmuş ben ögrendigimde yeni olusmusyu galiba bebek ilk ogrendigim sonuc 9,1 di sonuc gec cikti 2 gun sonra alabildim sonucu 2 gün sonra 35.91 çıktı 4 gün sonra 123.93 çıktı cuma icin kadin dogumxan randevum var ama icim icimi yedi acaba artiş azmı diye acildeki hekim biraz az gibi ama ben bilemem cok kadin doguma gidin dedi. Yani kimyasalmı ne acaba neden az artmis gibi dedi icim bi tuhaf.
Yok yok güzel ilerliyor daha çok küçük sağlıkla gelsin inşallah 🌸

Merhabalar benim de renglim 2 gün geçti 4 ekimde kan tahlili verdim 48.60 çıktı bu testi saat 16.30 civarında verdim sabah doktora gittim oda testi tekrarladı onuda 5 ekim saat 9 da verdim sizce nasıl.ilerliyor doktor dış gebelik olabilir dedi bu değerle bisey anlaşılmaz dedi içim de bi korku var ya değerim yükselmezse diye çok endişeliyim uyuyamiyorum uykularına giriyo dış gebelik olur diye çok korkuyorum

Merhabalar benim de renglim 2 gün geçti 4 ekimde kan tahlili verdim 48.60 çıktı bu testi saat 16.30 civarında verdim sabah doktora gittim oda testi tekrarladı onuda 56.60 çıktı 5 ekim saat 9 da verdim sizce nasıl.ilerliyor doktor dış gebelik olabilir dedi bu değerle bisey anlaşılmaz dedi içim de bi korku var ya değerim yükselmezse diye çok endişeliyim uyuyamiyorum uykularına giriyo dış gebelik olur diye çok korkuyorum

Merhabalar benim de renglim 2 gün geçti 4 ekimde kan tahlili verdim 48.60 çıktı bu testi saat 16.30 civarında verdim sabah doktora gittim oda testi tekrarladı onuda 56.60 çıktı 5 ekim saat 9 da verdim sizce nasıl.ilerliyor doktor dış gebelik olabilir dedi bu değerle bisey anlaşılmaz dedi içim de bi korku var ya değerim yükselmezse diye çok endişeliyim uyuyamiyorum uykularına giriyo dış gebelik olur diye çok korkuyorum
Benmde az artmisti saatten saate bile degisiyor canim korkma insallah saglikli ilerler kani 2 gune bir ve ayni saatlerde vermek cok onemliymis 2 gune bir bile olmamis seninki 2 gunde 2 kati olmasi lazim ama senin 1 gun olmus fakat artmis yani insallah guzel ilerler canim bence pazartesi tekrar ver kan o zaman belli olur

Inşallah 1 senedir hiç korunmadan bebişim olmadi tam tedaviye baslicaktik o ay doktora gidicektik femera baslicaktik ama ben rengli olmadım ayın sonunda oluyodum olmayınca merak ettim test silik çift çizgi cikti bi sevindim bi sevindim allahima binlerce kez sükrettim ögrendigim gün sabaha kadar uyuyamadım hep bebeğimi gördüm rüyamda 2 gün doktora gittim doktorda öyle söyleyince çok üzüldüm o gecede uyuyamadım sabah kadar döndüm döndüm.durdum allahima dualar ettim bebeğimi bana bağışla diye değerim inşallah yükselir allahım.kimseye aramasın çok kötü bir duygu tabiki benden daha kötü durumda olanlarda var ama insan üzülmeden ali koyamiyp kendini kasık agrım var hafif ama bide halsizlik hemen yorulup tüketmiyorum inşallah güzel ilerler doktor cumartesi 120 pazartesi 300 olması lazım dedi allahım bu duyguyu kursağımda bırakmasın allahım.herkese nasip etsin

Daha üstünden 24 saat bile geçmemiş doğru mudur?

2 günde bir beta değerine bakılıyor %66 oranında artarsa sorun olmuyor.
Çok erken vermişsiniz korkmayın insallah 💜

Gerçekten mi insanin güzel şeyler duymaya o kadar ihtiyacı oluyo ki doktor hep kötü şeylerden bahsedince insan ister istemez kötü oluyo kasımlarında ağrı var ama çok değil hafif rahatsız edicek boyutta değil inşallah güzel sonuçlar alırım verdiğin cvp için teşekkür ederim

Merhaba bu sabah dayanamadım kan verdim perşembe günü sabah vermiştim saat 9 da cumartesi gününe doktorum 120 olmasi gerekiyo demişti ben cumartesi aksam vermedim bu sabah saat 9 da kan verdim sonucu çıktı 171 re yükselmiş

Çarşamba günü kontrolüm var o zamana kadar 500 zü bulması lazım dedi doktorum çarşamba 11 ekimde bi daha kan vericem o zaman kadar bi daha kan vericem insanin ici icini yiyo

Çarşamba günü kontrolüm var o zamana kadar 500 zü bulması lazım dedi doktorum çarşamba 11 ekimde bi daha kan vericem o zaman kadar bi daha kan vericem insanin ici icini yiyo
Bende yarın gideceğim inşaAllah herşey yolundadır...
Eskiden hiç duymazdık düşük yapan dış boş falan..
Düşük yapan ya hamama gitmiş olurdu ya ağır kaldırırdı, şimdi çevremdekilerin %80i düşük boş dış oluyor

Bende yarın gideceğim inşaAllah herşey yolundadır...
Eskiden hiç duymazdık düşük yapan dış boş falan..
Düşük yapan ya hamama gitmiş olurdu ya ağır kaldırırdı, şimdi çevremdekilerin %80i düşük boş dış oluyor
Seninki de yenimi gerçekten dediğin gibi bende hiç duymamıştım değerim ilk 48 çıktığında tamam dedim hamileyim o kadar sevindimki sonra doktora gittim testi tekrarladı 56.60 çıkmıştı bu değerle hiç birşey belli olmaz düşük olabilir rengli olabilirsin onunla atabilirsin kimyasal olabilir dedi takip gerektiriyo dedi ben hastalarımı yormuyorum çarşamba gel dedi seninde umarım herşey yolundadır adın nedir senin için dua edeyim

Seninki de yenimi gerçekten dediğin gibi bende hiç duymamıştım değerim ilk 48 çıktığında tamam dedim hamileyim o kadar sevindimki sonra doktora gittim testi tekrarladı 56.60 çıkmıştı bu değerle hiç birşey belli olmaz düşük olabilir rengli olabilirsin onunla atabilirsin kimyasal olabilir dedi takip gerektiriyo dedi ben hastalarımı yormuyorum çarşamba gel dedi seninde umarım herşey yolundadır adın nedir senin için dua edeyim
Kimyasal ise hiç korkma normal regl gibi oluyor ama dış gebelik biraz riskli ameliyat bile olunuyor. Boş gebelikte kürtaj ediyorlar..
İnşaAllah hiç biri değildir sağlıklı normaldir ikimiznkide 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

X