Beta Hcg Kesin Sonuç Mu??

gulcinf

Nirvana
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2007
305
7
Merhaba..uzun zamandır hamilelik planlıyor ve forumu takip ediyordum ve 10 aydan sonra bugün doktora gidip kontrol olmak istedim ve vajinal ultrasondan sonra doktor HCG testi istedi ve sonuç 178,8 çıkınca hamile olduğumu söyledi ama ben hala inanamıyorum..bu arada dün adet olmam gerekiyordu..1 hafta sonra gel keseye bakalım dedi..ben çok şaşırdım başka bi kontrol yapmadı yani sizdede böylemi yaptılar merak ediyorum..

Beta hcg kesin sonuç arkadaşım,hayırlı uğurlu olsun ne mutlu sana,Allah sağlık sıhhatli hamilelik,hayırlı,uğurlu,sağlıklı evlat nasip etsin,dualarınızda bizde yer alalım,bu mutluluğu bizde yaşayalım,,,

sağolun inşallah sizlerde en kısa zamanda bu mutluluğu ve şaşkınlığı yaşarsınız :) bu arada ben kaç aydır yumurtlama günü yok ilişki sonrası yatıp beklemek gibi pek çok şeyi deneyip bu ay hepsini bi kenara bıraktım düşünmedim bile hayırlısı dedim geçtim ve forumda yazılan "Ya Musavvir Celle Celalühü" duasını her gece uyuyana kadar okudum belki faydası olmuştur..ayrıca belirti filan yok hala adet olacakmışım gibi karnım ağrıyor..

tebrikler arkadaşım kan testinde yanılma olmaz allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah

tebrikler canım,Allah kucağına almayı nasip etsin,darısı tüm isteyenlere :)

hcg kesin sonucu verir. adet olacakmış gibi hissetmeniz gayet normal. en başlrda bu tür şikayetleri birçok anne adayından duyuyoruz. hcg yükselp kanda çıktığında bebeğiniz 5 haftalık oluyor. 1 veya 2 hafta sonra da us. ile kesenin içi rahatça görülüyor. kalp atışlarını duyar doktorunuz. sizinde içiniz rahatlar. inş. bende bir gün böyle bir şey yaşar ve rahatlarım

umarım hepiniz hayırlısıyla en kısa zamanda birer anne adayı (ve tabiki 9 ay sonunda anne)olursunuz çok garip bir duygu gerçekten.. sepetçi yorumun için sağol içimi rahatlattın :)

bu arada bir hafta beklemek doğrumu emin değilim bana kalsa hemen bi ultrasonla filan bakmaları lazım ama bu süreç böylemi gelişir..

hala inanmıyorsan bi idrar testi al evde yap:))))

tbr hamilesin arkadaşın...ne güzel yaa ...:)

tebrikler cnm allah kucagina almayi nasip etsin isallahhhhhhhhhhhhhhh

tbrikler arkadaşım Umarım bizim bebişleride seninki gibi bize süprüz yaparrr :))

umarım hepinize sürpriz olur :) bu arada idrar testide yaptım evde "bebeklik"in bilgilerine :) testte 2.cizgi çıktı ama birazcık silikti ben adet olucak gibi karın ağrıları çekerken böyle bi habere şaşırmamak zor doğrusu ve hala ağrılarım var bi taraftanda korkuyorum acaba doktoramı gitsem

gülcin hiç korkma bir hafta sonra gittiğinde bebişini görecen Allahın izniyle... bu sancılar normalmiş bütn hamişler yaşamış hemen hemen sen dikkat et kendine ağır iş yapma yeter...

canım tebrikler. forumu takip ediyorsan adet sancılarına benzer sancıların hamileliğin ilk dönemlerinde devam ettiğini okumuşundur. ben de adet tarihimden önceki gün kasıklarımda adet olacakmışım gibi ağrı hissetmiştim. hatta eşimi arayıp umudum yıkılmış bir şekilde adet olucam herhalde demeyi bile düşünmüştüm. sonra test yaptım günüm geçmeden. ve sonuç pozitif. bu haftaya kadar ara ara hissettim yine o ağrıyı. tebrik ediyorum. us ile bakılsa zaten görülmezdi büyük ihtimalle. b hcg değerine bakılırsa günün daha çok geçmemiş. inşallah hayırlı haberlerini alırız

artık inanmışsındır canım benim :)))))

harika yaa bu ay baya hamile haberleri lıyoruz formda çok güzel mutlu oluyorum:))) Şeniz

merhaba kızlar günaydın benım reglım 4 gun gecmıstı kan testınde degerım 2.850 cıktı cok mu normal mı bılen varmıı

hcg kesi sonuç veriyor hamile olup olmadığına dair. aynı zamanda bebeğin ve senin sağlığına ilişkin de bilgiler veriyor. msl erken dönem gebeliklerde 2-3 günde bi ikiye katlaması gerekiyor.
bi şeyden eminim hamile olmak çok güzel ama en güzeli sağlıklı bi bebeğe hamile olmak :)

bence güzel örneğin benim değerim 4- 5 gün geçtiğinde 500 civarıydı bu fena işte. ama seninki iyi gibi. doktora gitsen keseni de görürsün bence çünkü ben 500lerdeyken görmüştüm. tebrik ederim :)

evet aynen cok süper bi duygu.ama endıselerım bıtıo bıtmeyecekde sanırımm.hep bı korku var ıcımdee..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…