Beta hcg hızlı arttı kızlar acil bakın

Ben sanırım 1300lerde gördüm. Geç gördüm yorumu kusura bakmayın :) güzel haberlerinizi bekliyorum. Sağlıklı gebelikler geçiririz. Sağlıkla kucağımıza alırız bebeklerimizi

Canım öncelikle iki günde bir iki kat tek yükselecek diye bir kaide yok... İki kattan fazla da yukselebilir. 3 kat 3.5 kat. Su 2 kat yanılgısı herkeste var. Öyle bişey yok en az 2 kat

6. Haftada görmüştük :) betamı hatırlamıyorum ama :) Rabbim sağlıkla kucağımıza versin bebeklerimizi inşallah

Ben sanırım 1300lerde gördüm. Geç gördüm yorumu kusura bakmayın :) güzel haberlerinizi bekliyorum. Sağlıklı gebelikler geçiririz. Sağlıkla kucağımıza alırız bebeklerimizi
Amin canım inşallah Çok şükür perşembe günü karından ultrasonla keseyi gördük betaya bakmaya gerek yok 2000lerde filandır değerin dedi. Kese biraz ortadaydı zamanla bebek geliştikçe yukarıya doğru çıkar 17 temmuzda tekrar kontrole gel bebeği görürüz dedi.Bakalım iple çekiyorum ayın 17sini hepimiz için hayırlısı olsun

Bende simdi hastaneye gidiorum kan aldiricam 12 gun 118.3 14 gun 179.9 du 3 gun sonra tekrar yapip yolayim dediler korkuyorum acikcasi yine kimyasal
Olmasindan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…