Beta hcg düşüp yükselme olur mu?

birhemsiree

Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2023
118
42
24
28 haziranda transfer oldum 9. Gun beta hcg 71 geldi 11. Gün yani bugun 52 geldi. Yükselme olmaz değil mi kimyasal gebelik bu cok yuksek ihtimalle. Tekrar kan istedi persembe gunu. Önce sevindim sevincim iki gün sürdü. Gercekten cok uzuldum. Bu sekilde olup yukselme olur mu?

Arkadaslar konu hakkinda tecrubesi yada bilgisi olan yok mu

Benim 45-67-113-111-300 geldi. İlaçları bırakınca da regl oldum. Doktorun ısrarıyla ilacalara devam ettim 300 olana kadar ama bence belirli artış oranında yükselmeyen bile kimyasal sonuçlanıyor.

Benim 45-67-113-111-300 geldi. İlaçları bırakınca da regl oldum. Doktorun ısrarıyla ilacalara devam ettim 300 olana kadar ama bence belirli artış oranında yükselmeyen bile kimyasal sonuçlanıyor.
Benim de doktorum iki gun sonra kan istedi ilaclara da devam edicekmisim. Ama bana oyle geliyor ki bu sagliksiz bir gebelik. Sizin ilk denemeniz mi

merhaba gecen sene mart ayinda tüp bebek yaptırdım önce 46 cildi sonra 71 ve dusmüsdü kimyasal oldu

Benim bu transferim kimyasal sonuçlandı. Bundan sonra bir transferim daha oldu, oda kimyasal sonuçlandı.
Cok geçmiş olsun saglıksız embriyo gibi düşünmek lazım.bundan sonraki transferleriniz umarım istediğiniz sonucu verir. Benim de belirsizlik devam ediyor pek umudum yok. 125-171-165. Bu sekilde olup gebeligi devam eden kimseyi bulamadım bu sitede. Herşeyin hayırlısı

Benimde böyle sağlıksız ilerledi canım.
İnşallah bundan sonraki olumlu olur seninde.

Benimde böyle sağlıksız ilerledi canım.
İnşallah bundan sonraki olumlu olur seninde.
İnşallah hayırlısı olsun. Hala ufak da olsa umudum var. Doktor ilk zamanlar böyle düşüp yükselebilir son degeri baz alarak ilerleyecegiz dedi. Oyüzden son degerim olan 11.gün degeri 163 ü şimdilik ilk kez bakıyormuşum gibi değerlendiriyorum.
Sizin test degerlerinin hangi günlerdeydi acaba?

11. Gün için güzel bir değer.
Benim 10. Gün 45-65-117-113-300 lu degerlerdi 2-2 güne bir.

Diğer transferim de 117 ile başlayıp 64-8 olarak direk düşüş sağladı.

Erken test yapmamak lazm o zaman ki uzulmeyelim 12. Gün verip daha sonra arttı mı diye 14. Gün vereceğiz anlaşılan en korktuğum şey pozitif görüp sonra düşmesi Allah'ım herkese nasip etsin

11. Gün için güzel bir değer.
Benim 10. Gün 45-65-117-113-300 lu degerlerdi 2-2 güne bir.

Diğer transferim de 117 ile başlayıp 64-8 olarak direk düşüş sağladı.
Transfer öncesi genetik test yaptırmak lazım. Benim dondurulmuş embriyolar riske girecek olmasaydı ben yaptırırdım. Belki de yaptırsaydım böyle birşey yaşamazdım. Bundan sonraki embriyolarınıza naçizane tavsiyem yaptırabiliyorsanız genetik test yaptırın

Erken test yapmamak lazm o zaman ki uzulmeyelim 12. Gün verip daha sonra arttı mı diye 14. Gün vereceğiz anlaşılan en korktuğum şey pozitif görüp sonra düşmesi Allah'ım herkese nasip etsin
Evet bu bana da ders oldu. Doktor erken yaptıgınız için sizi yanıltıyor olabilir dedi. İlk günlerde dalgalanmalar oluyor dedi. Umarım dediği gibidir. Öyle olmasa bile bundan sonraki transferlerimde doktorun söyledigi talimatları kesinlikle esnetmem

Bende dondurulmuş embriyolarima genetik test yaptırmak için karar aşamasındayım.
Doktorum.yapilmasini istiyor, embriyolog yapılabilir diyor.
Bende bir zarar gelmesinden korkuyorum.

Bende dondurulmuş embriyolarima genetik test yaptırmak için karar aşamasındayım.
Doktorum.yapilmasini istiyor, embriyolog yapılabilir diyor.
Bende bir zarar gelmesinden korkuyorum.
Benim bir tanesi çözülüp bozulmuştu ben de oyüzden cesaret edemedim bu riski almak istememiştim. Kalitesi çok iyi değildi bir de. Doktor da riske girmeyelim bu kez de transfer edelim genetik sorun varsa düşer zaten dedi. Taze embriyoya genetik test yaptırmak daha mantıklı. Ancak embryolarınızın kalitesi eger cok iyiyse bozulma riski daha az olur diye biliyorum.

Embriyolog dosyamı yeniden inceledi, genetige göndermede sorun yok dedi.
Kalite hakkında bilgi vermiyor, 5. Gün ama kaliteleri ne bilmiyorum. Embriyolog bunu konuşmayı uygun gormuyorum çünkü modu düşüren az kalitenin tuttuğu oluyor yüksek kalitenin tutmadığı oluyor diyor.

Bu embriyologum da fikirlerini önemsiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…