Beta hcg düşüp yükselme olur mu?

Embriyolog dosyamı yeniden inceledi, genetige göndermede sorun yok dedi.
Kalite hakkında bilgi vermiyor, 5. Gün ama kaliteleri ne bilmiyorum. Embriyolog bunu konuşmayı uygun gormuyorum çünkü modu düşüren az kalitenin tuttuğu oluyor yüksek kalitenin tutmadığı oluyor diyor.

Bu embriyologum da fikirlerini önemsiyorum.

En azından kalitelerini öğrenseniz belki bu durumu başka bir embriyologa danışırdınız. Hakkınızda hayırlısı olsun.
Benim bugünkü kan değerim 135 cıktı bu arada. Doktor kimyasal gebelik olduğunu söyledi. İlaçları bıraktım cok üzgünüm. Bundan sonra ne yapacagımı hiç bilmiyorum sürece baştan başlamak cok zor. Hem de bu kez yedekte embriyomda kalmadı. Tamamen baştan başlamak lazım. Bir yıldır bu sürec içerisindeyim artık çok yoruldum

En azından kalitelerini öğrenseniz belki bu durumu başka bir embriyologa danışırdınız. Hakkınızda hayırlısı olsun.
Benim bugünkü kan değerim 135 cıktı bu arada. Doktor kimyasal gebelik olduğunu söyledi. İlaçları bıraktım cok üzgünüm. Bundan sonra ne yapacagımı hiç bilmiyorum sürece baştan başlamak cok zor. Hem de bu kez yedekte embriyomda kalmadı. Tamamen baştan başlamak lazım. Bir yıldır bu sürec içerisindeyim artık çok yoruldum
Rabbim sabır versin çok üzüldüm.
İnşallah mucize bir şekilde kendiliğinden hamile kalirsiniz.
Bizim de sinavimiz bu.
Ama bir plan olmayinca insan daha çok uzuluyor, bir plan olunca ona odaklanıyor insan hiç olmazsa

X