Beta HCG düşük olup yükselen var mı?

Bugün de beta HCG baktırdım değer 6 🥺
Tuhaf olan şey birkaç günde belirtilerim arttı. Kasık bel ağrısı göğüs ucu hassasiyeti uykusuzluk gün içinde yorgunluk beyaz akıntılar şişkinlik gözde kuruluk sık idrar hatta tutamıyorum hemen gidiyorum daha önce hiç yaşamadığim belirtiler ben yükselecek diye beklerken hüsrana uğradım. Kimyasal gebelikte belirtiler olmaz diye okumuştum benim belirtilerim neden arttı anlamıyorum kimyasal gebelikte hani belirtiler olmazdı göğüsüm şiş ve ucu acıyor kenarlarda kabarcık gibi şeyler çıktı. Gerçekten büyük hüsran yaşadım

Merhaba normalde 25gunde bir döngüm olur. Geçen ay 30 gün sürdü yani 5gun gecikti. 24mayista regl oldum dün yani 16 Haziran'da test yaptım silik çizgi çıktı kan verdim beta HCG 15 çıktı. Adetime 2gun kalmıştı yani . Sizce yükselir mi ? Umut etmeli miyim? Yarın BAT günüm yani 18haziran sizce yükselir mi?
İlk gebeliğimi 32
İkinci gebelik 14 ile öğrendim korkma yükseliyor canim hayırlı olsun inşallah

Kızlar merhaba benim sat 17 mayıs hala daha adet olmadım normalde 33 34 gunde bir olurum iki gun once kaset test yaptim çok çok silik bir cizgi cikti dunde beta baktirdim 2.99 cikti sizce durum nedir yukselir mi ?

Kızlar merhaba benim sat 17 mayıs hala daha adet olmadım normalde 33 34 gunde bir olurum iki gun once kaset test yaptim çok çok silik bir cizgi cikti dunde beta baktirdim 2.99 cikti sizce durum nedir yukselir mi ?
Yapılabilecek tek şey düzenli kan vermek 2gunde bir . Yukselebilir o ihtimal var

Maalesef dün tekrar kan verdim 1.20 çıktı sanırım yok ama bir haftadır mide bulantım var ve ara ara baş dönmelerim akıntım
Bende de aklınıza gelebilecek tüm belirtiler vardı ama malesef kimyasal gebelik oldu gelişmedi dusureli 2hafta oldu hala kasık ağrısı yeni yeni azalmaya başladı

Merhaba. SAT 13 Nisan, BAT 13 Mayıs. Ben de bazı belirtiler üzerine test yaptırdım. HCG değerim 6 Mayis'ta 2 çıktı, belirtiler devam edince sonradan 11 Mayıs'ta tekrar kan verdim ve bu kez de sonuç 2.5 çıktı. Gebelik için bir çalışmamız yoktu. Bu yüzden delik deşik olmamak için kan testini tekrarlamadım ama henüz regl de olmadım. Gebelik olsa 6sından 11ine değerim daha çok yükselirdi diye düşünüyorum. Daha önce buna benzer bir durum yaşayıp hamile kalan veya kimyasal gebelik olduğunu öğrenen var mı?

Merhaba. SAT 13 Nisan, BAT 13 Mayıs. Ben de bazı belirtiler üzerine test yaptırdım. HCG değerim 6 Mayis'ta 2 çıktı, belirtiler devam edince sonradan 11 Mayıs'ta tekrar kan verdim ve bu kez de sonuç 2.5 çıktı. Gebelik için bir çalışmamız yoktu. Bu yüzden delik deşik olmamak için kan testini tekrarlamadım ama henüz regl de olmadım. Gebelik olsa 6sından 11ine değerim daha çok yükselirdi diye düşünüyorum. Daha önce buna benzer bir durum yaşayıp hamile kalan veya kimyasal gebelik olduğunu öğrenen var mı?
Hamile değilsin canım benzer durum yaşamıştım

Benim de neredeyse tüm erken gebelik belirtilerim vardı. Yunurtlama döneminde başladı regl 5-6 gun gecikene kadar hepsi devam etti. Bu süreçte 2 kez kan testi yaptırdım. Hcg regl öncesi (regle 1 hafta kala) 2 ve regle 2 gün kala 2.5 çıkmıştı ama değerlerim kist nedeniyle yükselmiş. Kist ve bebeğin ilk oluştuğu bölge aynı olduğu için vücudun iki yabancı maddeye de verdiği tepkiler çok benzer olmuş. 5-6 günlük gecikmenin ardından regl oldum. O yüzden eğer benim gibi belirtiler yaşayan ama hcgsi yükselmeden regl olan varsa muhakkak en kısa sürede doktora randevu alıp kendisini kontrol ettirsin 🙏🏽

X