Beta HCG düşük olup yükselen var mı?

kediannesibiri

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2023
699
1.513
34
Merhaba normalde 25gunde bir döngüm olur. Geçen ay 30 gün sürdü yani 5gun gecikti. 24mayista regl oldum dün yani 16 Haziran'da test yaptım silik çizgi çıktı kan verdim beta HCG 15 çıktı. Adetime 2gun kalmıştı yani . Sizce yükselir mi ? Umut etmeli miyim? Yarın BAT günüm yani 18haziran sizce yükselir mi?

Merhaba normalde 25gunde bir döngüm olur. Geçen ay 30 gün sürdü yani 5gun gecikti. 24mayista regl oldum dün yani 16 Haziran'da test yaptım silik çizgi çıktı kan verdim beta HCG 15 çıktı. Adetime 2gun kalmıştı yani . Sizce yükselir mi ? Umut etmeli miyim? Yarın BAT günüm yani 18haziran sizce yükselir mi?
Ben adet günümde kan testi yaptırdım 31di sonucum ve yükseldi çok şükür 🙏🏻 merak etme yükselecek

Tabi ki yükselebilir daha çok erken. Oğlumda adete üç gün kala 18di, adet günü 70 çıkmıştı

Benim 3 gün kala 21di sonra yükseldi canım, inşallah senin de yükselir. 2 gün sonra kan verirsen arttığını görürsün ve de sağlıklı artış mı onu da görürsün 🌸🙏🏻

Cevremdekiler çok umutsuz gibi konuştular moralim bozuldu. Sadece sonucu eşime gösterdim aile üyelerimiz çok istiyor yaşım da 33 . Daha 6aylik evliyim ama ailemde erken menapoz öyküsü var diye doktor adetin 3. günü gel demişti aşılama düşünüyordum ama çift çizgiyi görünce umutlandim ancak kan sonucu beni hüsrana uğrattı. Babalar gününde sürpriz yapmayı planlamistim ama malesef evdeki hesap çarşıya uymadı 🥺

Benim 3 gün kala 21di sonra yükseldi canım, inşallah senin de yükselir. 2 gün sonra kan verirsen arttığını görürsün ve de sağlıklı artış mı onu da görürsün 🌸🙏🏻
İnşallah o kadar umutsuzum ki artık evlendim vajinismus olduğumu öğrendim tedavim deprem dolayısıyla uzadı o bitti mantar enfeksiyonu mahvetti beni her şey çok sıkıntılı gitti artık ümit edemiyorum moralim bozuldu umudumu kaybediyorum

İnşallah o kadar umutsuzum ki artık evlendim vajinismus olduğumu öğrendim tedavim deprem dolayısıyla uzadı o bitti mantar enfeksiyonu mahvetti beni her şey çok sıkıntılı gitti artık ümit edemiyorum moralim bozuldu umudumu kaybediyorum
Umudunu kaybettiğin yerde her şey biter zaten, hiçbir zaman kaybetme. Bir daha ne zaman vereceksin kan ?

Ben regle 2 gün kala 12 ile öğrendim korkma önemli olan artış demişti doktorum

İnşallah o kadar umutsuzum ki artık evlendim vajinismus olduğumu öğrendim tedavim deprem dolayısıyla uzadı o bitti mantar enfeksiyonu mahvetti beni her şey çok sıkıntılı gitti artık ümit edemiyorum moralim bozuldu iyi
Umudunu kaybettiğin yerde her şey biter zaten, hiçbir zaman kaybetme. Bir daha ne zaman vereceksin kan ?
Doktor 1 ya da 2 haftaya dedi ama dayanamam o kadar daha erken giderim🌻ben de kaybetmek istemiyorum umudumu ama umitlenip hüsrana uğramaktan kotkuyorum

İnşallah o kadar umutsuzum ki artık evlendim vajinismus olduğumu öğrendim tedavim deprem dolayısıyla uzadı o bitti mantar enfeksiyonu mahvetti beni her şey çok sıkıntılı gitti artık ümit edemiyorum moralim bozuldu iyi
Doktor 1 ya da 2 haftaya dedi ama dayanamam o kadar daha erken giderim🌻ben de kaybetmek istemiyorum umudumu ama umitlenip hüsrana uğramaktan korkutuyor

Doktor 1 ya da 2 haftaya dedi ama dayanamam o kadar daha erken giderim🌻ben de kaybetmek istemiyorum umudumu ama umitlenip hüsrana uğramaktan korkutuyor
o kadar bekleme canım, 2 günde bir kan takibi yaptır ki sağlıklı artış oluyor mu bak ☺️🌸

Merhaba kizlar benim beta hcg artisim 2 gun aralikli olarak
66
117
304
621
923
1039
İyi giderken son cok az artmis sizce anormal bi durummu

X