Beta hcg degerlerime bakar mısınız ?

samurars

Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2024
114
27
27
29 temmuz = 60
2 ağustos = 164
6 ağustos = 317
8 ağustos = 514

4 gunluk artislar baya az doktorumla gorustum 2 gunde bir %70 artmasi yeterli demisti altında olursa takip edicez sorun var demektir demisti.
Dış gebelikten supheleniyo boyle bir sey yasayan var mı ?
Dıs gebelik ?
Boş gebelik ?
Kimyasal gebelik ?

Kimyasal gebelik olsaydı bu kadar artmazdı benim 30-50 şeklinde seyretmişti. Diğerleri hakkında bilgim yok ne yazık ki, umarım hiçbir sorun yoktur🙏

Dış gebelik geçiriyorum. Değerim ilk başta 2 kat gitti sonra yüzde yetmiş beş arttı güzel artış bekleyelim dediler. Bir doktor dış gebelik demişti bu değerle hemen anlaşılmaz demiştim.

Sonrasında geç döllenme ihtimaline karşı bir hafta bekledik. Bir hafta sonra değerim vajinal ultrason ile bakıldığında görülecek düzeydeydi. Ancak rahimde kese görülmedi. Odak görüldü ve dış gebelik kesinleşti.

Umarım dış gebelik değildir ve sağlıkla kucağınıza alırsınız.

Dış gebelik geçiriyorum. Değerim ilk başta 2 kat gitti sonra yüzde yetmiş beş arttı güzel artış bekleyelim dediler. Bir doktor dış gebelik demişti bu değerle hemen anlaşılmaz demiştim.

Sonrasında geç döllenme ihtimaline karşı bir hafta bekledik. Bir hafta sonra değerim vajinal ultrason ile bakıldığında görülecek düzeydeydi. Ancak rahimde kese görülmedi. Odak görüldü ve dış gebelik kesinleşti.

Umarım dış gebelik değildir ve sağlıkla kucağınıza alırsınız.
Bende yüksek ihtimal dış gebelik dusunuyorum ama umarım degildir Rabbim en hayırlısını nasip etsin inşallah saglıklı olsun başka isteğim yok çok şükür

Bende yüksek ihtimal dış gebelik dusunuyorum ama umarım degildir Rabbim en hayırlısını nasip etsin inşallah saglıklı olsun başka isteğim yok çok şükür
Kötüyü düşünmeyin bence bu forumda okumuştum değeri 2 kat gitmezken sağlıklı gebelik geçirenleri 🙏🏻 hiçbir şey imkansız değil bazen doktorlar aceleci davranabiliyor.

Kötüyü düşünmeyin bence bu forumda okumuştum değeri 2 kat gitmezken sağlıklı gebelik geçirenleri 🙏🏻 hiçbir şey imkansız değil bazen doktorlar aceleci davranabiliyor.
Evet ben bi uygulama kullaniyorum bi arkadasimiz yazmis, brnim gibi degerler 2 kst drgilmis bi doktor dis gebelik demis baska doktora gitmis kese gorunsun bekleyelim demis bir sure sonra kese sonra bebek derken 34. Haftasindaymis suan Rabbim yeterki nasip etsin olur yani olumsuzu cagirmiyorum fakat herseye kendimi hazirliyorum ki bianda o moda giremiyo insan kabullenemiyo

X