beta hcg değerim

inş.canım haber vreceğim size.
arkdaşlar beta hcgsi bu dğerde çıkan varmı hiç????

Bence hic tedirgin olma degerin gayet normal belki gec döllenme olmustur. Herkesin HCG seviyesi farkli cikiyor bazilerinki yüksek olabilir o zaman erken döllenme olmus. Arkadasin biride HCG tablosu göndermis, o tabloya bakarakta canini sikma cünkü onun pek bir gercegi yok baska yerde ise hcg tablosuna baktiginda daha farkli, cünkü bu gönderilen tabloda gec döllenme hesaba alinmamis. Sen keyfine bak bal gibi hamilesin, insallah degerin kat kat katlanir önemli olan sadece budur.

teşekkür ederm canım çok saol.aslında değerim iyi gibi.ama dha önce sıkntı yşadığm için korkuyorum biraz.inş.hiç bir problem yoktur.Allah herkese tatdırsın.zor ama çok güzel.

mehlika bence kafana takma bende hamile olduğumu öğrendiğimde 3 gün geçikmiştim ve ultrasonda bebek görülmemişti kan testi yapmıştık çok düşük çıkmıştı hatta dış gebelşkten şüpelenmiştik ama allaha şükür oğlum şuan 1 yaşında geç döllenme olmuştur bence korkma...........

iyide döllenme yeni olmuşsa normaldir
çünkü kan değerinde bebek 1 haftalıksa bile belli oluyo
bence yeniden bi baktır belki yükselmiştir.

hamilesin canım tebrikler degerin düşüklüğüne bakma gec döllenme olmus büyük ihtimalle tedirgin olma rahatla insallah bebegin seninle canım

arkadaşlar bende adetime 1 gün kala yaptırdım değer 60.4 çıktı bekle dediler kesin bişey söylemediler acaba düşük tehlikesimi var

değerin çok güzel hayırlı olsun bebeğin

ayrıca değere bakılıpta düşük tehlikesi söylenemezki canım yoktur bişey merak etme sen kendine dikkat et
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Amin çok teşekkür ederim ilk bebeğim korkuyorum belli değil dediler korktum idrar testindede pozitif çıktı.inşallah öyledir canım

canım kan veridiğin günde 2 gün yada 4 gün sonra sonra tekrar kan ver bak artışına gün aşırı 1buçuk 2 katı artarsa herşey yolunda demektir ona görede kese ne zaman görünür hesaplarız
sıkma canını
doktorlar kalbini duyana kadar bebek diye bile bakmıyo bazen
sıkıntlar başlıyo
kese bebek kalp....

kan verdiğin gün 60
2 gün sonr120
2 gün sor240
2 gün sonr480
2 gün sonr960
2 gün sonr1920 bugün görürsün keseyi
değer 1500 ün üstünde olunca görülebiliyo kese ama alattan muayene edilince

kızlar ilk kan testimi çarşamba yapmıştım.sonra cuma tekrar yaptrdım.yani iki gün sonra.pazartesi verebilrz sonucu dediler.değerim 265 flan yükselmiş yani.inş.böyle devam eder.dualarınızı bekliyorum.ilginize teşekkürler

gözün aydın canım,allah tamamına erdirsin....
darısı olmayanların ve benim başıma:Saruboceq:

evet ya çok haklısın bende adetimden 1 gün önce öğrenmiştim
sadece ultrasonla baktı rahim iyi falan dedi bebeği göremem dedi ve 2 hafta sonraya gün verdi o zaman tam kaç haftalık olduğuna bakarız dedi ben 5 hafta diye hesaplıyorum ama daha azda olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…