beta hcg degeri sizce nasıl

birsav

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2013
69
3
merhaba arkadaslar defalarca denememden sonra guzel bise oldu hamıleymısım cok heyacanlıyım adet 2 gecti kan degerı 65.55 cıktı doktor 2 gun sonra kan testi ıstedi 2 katlıyomu bakıcaz dedı saglıklı bı gebelıkmı dıye sımdı ben hıc anlamıyorum anlıyan arkadaslar yazrlarmı acaba sımdı 2 gun sonra deger kac olursa 2 katı olmus oluyo bıraz agrıda var korkuyorum allah ıstıyen herkese nasıp etsın bebiş

Geç döllenme gibi bir tablo var galiba..
2 gün sonra 150'lerde olursa sonuç,sağlıklı bir gebelik başlangıcı kabul edecek doktor..
Bence herşey yolunda..
Allah kucağınıza almayı da nasip etsin inşallah

cok tesekkur ederım iins allah o gunleri nasıp eder bana

cok tesekkur ederım iins allah o gunleri nasıp eder bana

cnm inşallah katlanarak devam eder değerlerin. önemli olan değerinin az veya çok olması değil 2 gün sonraya katlamış olması cnm benim. şimdiden hayırlı olsun. :)

Aynı korkuyu yaşadım adet günümde 48 küsür Filandı doktor Gülerek gebesin dedi ben hiç sevinmemiştim çünkü değerleri bildiğim için düşükmüş dedim evet biraz öyle 2 gün sonra test yaptım yükselmiş 100 dü çok panik yapmıştım 3 kaybım var çünkü çok şükür şimdi bir sorunum yok içini ferah tutman iyi olacak canım kendine dikkat et dua et bolbol

cok saolun arkadaslar desteklerınız ıcın bugun doktor gayet ıyı dedı bebek 1 haftalıkmıs anlayamadım benım yumurtlama tarıhım nerdeyse 20 gun onceydı ve yumurtanın catladıgını sıvıdanda gordum nasıl 1 haftalık anlıyamadım allah hepımıze yardım etsın bebıslerımızı bıze bagıslasın

canım sendee hamileymıssın tebrık ederım bnm adetım 3 gun gectı 31.76 cıktı hıc korkma sadece doktoruna guven bnmde yumurtlama 29-31 arasıydı neden bole dusuk deger dıye uyuyamaz oldum ama doktorlar hıc olumsuz konusmuyorlar deger katlanıyorsa sorun yok daha cok gebesın dedı bana oyuzden dedı hyrlısıyla sagsaiım kucagımıza almak nasıp olsun ınsallah aminn...

canım tebrik ederim içini ferah tut. ben 10gün adet gecikmesi ile gitmiştim doktora. hcg 58çıkmıştı. ben değeri görür görmez hamile olduğumu anladım ama 10gün geckmeye göre çok çok düşük bi değer olduğundan doktor hamilesin diyemem dedi ama ben emindim ve bi hafta sonra tekrar gittiğimde gebeliğim kesinleşti. meğer geç yumurtlamışım ve geç döllenme olmuş.

cok saol canım senınle aynı ayda dogum yapıcak ıns allah nasıp ederse :) benım doktorumda tatlı bı bayan benım ıcımı rahatlattı cok gazım var karnım tas gıbı oldu rezene cayı ıc dedı bana allahım korusun bebıslerımıızı senıde tebrık ederım canım

saolasın canım bende senı tebrık ederım hepımız ıcın hayırlı olsun benımde oyle oldu anlasılan bu bebek takvımını nasıl eklıyoruz canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…