Beta HCG değeri normal mi?

dayssx

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2024
24
8
28
arkadaşlar merhaba, 25 Mayıs son regl tarihim. Erken gebelik testleri silik başlayarak yavaşça pozitife döndü. Cuma akşamı kan verdim beta hcg 26.60 çıktı. Pazartesi günü de kadın doğum doktorum ile randevum var. Sizce değerim normal mı ? Biraz düşük gibi geldi moralim bozuldu ama böyle bir durum yaşayan var mı ?

arkadaşlar merhaba, 25 Mayıs son regl tarihim. Erken gebelik testleri silik başlayarak yavaşça pozitife döndü. Cuma akşamı kan verdim beta hcg 26.60 çıktı. Pazartesi günü de kadın doğum doktorum ile randevum var. Sizde değerim normal mı ? Biraz düşük gibi geldi moralim bozuldu ama böyle bir durum yaşayan var mı ?
Betanın düşüğü normali anormali olmaz önemli olan 2 günde 2 katına çıkması. Acele edip çooook erken öğrenmişsin hepsi bu spermle yumurta daha hello demiş birbirine yani 😅 moral bozcak bişey yok ben 73 le öğrendim şuan 2 yaş sendromunda fıttırıyorum darııs başına

Betanın düşüğü normali anormali olmaz önemli olan 2 günde 2 katına çıkması. Acele edip çooook erken öğrenmişsin hepsi bu spermle yumurta daha hello demiş birbirine yani 😅 moral bozcak bişey yok ben 73 le öğrendim şuan 2 yaş sendromunda fıttırıyorum darııs başına
Ahahhahaha ay içime su serpildi. Çok yaşayın 🥹 Amin inşallah darısı başıma olsun, öyle bir psikoloji işte 🤭

Ahahhahaha ay içime su serpildi. Çok yaşayın 🥹 Amin inşallah darısı başıma olsun, öyle bir psikoloji işte 🤭
Şuan heycanlısın strese meyillisin anlıyorum ama önünde koocaman bi 9 ay var hamilelik zor meşakkatli ve stres yapmadan ilerlemen lazım daha karşına neler çıkıcak. Doktora gidince ilk hiçbişey görmeyebilir çok normal bi 10 gün sonra çağırır kese için keseyi boş görebilir hemen kalp atışı olmayabilir bi 10 gün sonra tekrar çağırıyo. Yeniden konu açmaya uğraşma diye biraz bilgi verdim 😅😅

Şuan heycanlısın strese meyillisin anlıyorum ama önünde koocaman bi 9 ay var hamilelik zor meşakkatli ve stres yapmadan ilerlemen lazım daha karşına neler çıkıcak. Doktora gidince ilk hiçbişey görmeyebilir çok normal bi 10 gün sonra çağırır kese için keseyi boş görebilir hemen kalp atışı olmayabilir bi 10 gün sonra tekrar çağırıyo. Yeniden konu açmaya uğraşma diye biraz bilgi verdim 😅😅
Aslında o kadar çok araştırdım ki bunların hepsini biliyorum. Hatta bu durumları yaşamamak için oyalandım falan kaç gün test yapmadım kan vermedim. Ona rağmen çok erken öğrendim. Kaçınılmaz sonu yaşıyorum şimdi de…

2günde bir kan verip değerin yükselişini kontrol edebilirsin mesela ben 30.6 ile öğrendim 2gün sonra kan verdim 70 lerdeydi şuanda 14haftalık hamileyim hayırlı olsun bu arada dikkat edin kendinize 🌸❤️

Aynen doğru söylüyor arkadaş bin küsürleri geçmiş olması gerekiyor keseyi net görmek için kalp atışıda kişiden kişiye değişiyor bende 5inci haftada gümbür gümbür duyulmuştu yolunuz uzun yolumuz uzun hakkımızda hayırlısı olsun❤️

2günde bir kan verip değerin yükselişini kontrol edebilirsin mesela ben 30.6 ile öğrendim 2gün sonra kan verdim 70 lerdeydi şuanda 14haftalık hamileyim hayırlı olsun bu arada dikkat edin kendinize 🌸❤️
Maşallah size 🌸 yarın doktor randevum var inşallah yükselmiştir. Çok teşekkür ederim sizde dikkat edin ❤️

Merhaba, gebeliğim kimyasal çıktı maalesef. Kimseyle paylaşamadığım içi öyle yazasım geldi. Umarım bebeğinizi sağlıkla alırsınız kucağınıza 🤍

Merhaba, gebeliğim kimyasal çıktı maalesef. Kimseyle paylaşamadığım içi öyle yazasım geldi. Umarım bebeğinizi sağlıkla alırsınız kucağınıza 🤍
umarım önümüzdeki ay sağlıklı bir gebelik haberinizi alabiliriz allah gönlünüze göre versin inşallah görünce yazmak istedim <3

umarım bir sonra ki ay güzel bir haber alırsınız üzülmeyin sakın bende iki tane evladımı kaybettim biri 4 aylıkken kalbi durdu ikizdi diğeri dünyaya geldi şuan 10 yaşında geçen sene eylül ayında da bir evladım karnımda öldü 8 haftalıktı kalbi durdu yani herşey bizim için şimdi tekrar hamileyim korktum hep buda öyle olacak diye ama olmadı Allahtan ümit kesilmez dua edin bol bol bende size dua edicem şimdi inşaAllah güzel haberler alır hayırlı bir evlat sahibi olursunuz ♥️

Olmaz inşallah iyi düşünün 🙏🏻 rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. İnşallah, hepimizin hakkında hayırlısı olsun ❤️

X