Beta Hcg Değer

Ya benim 5+4müydü neydi keseyi gördüler o gün de kanamadan dolayı dra gittim de keseyi öyle gördüler şansa. Ondan Bi iki gün önce görmemişlerdi. Dra git hemen durma evde. Bana ilaç verdiler bikaç günde geçti kanamam. İlk başta geriden dediler şimdi önden gidiyor maşallah. Seninde gözükür sıkma sakın canını. Belki de doktorum canımı sıkmadığı için beni strese sokmamaya çalıştığı için bebeğime bir şey olmadı. İnsaniyet duygusu taşımayan drlardan nefret ediyorum yahu.

Değer küçük kese görünmez normal. Ne demek dış gebelik teşhisi koyarız. Onu söylemesi için minimum 7 haftalık hamile olman lazım.

Evet Canım gittim kalp atışını da bebişide gördük çok şükür
Bende bugün gittim Canım keseyi gördük 2 hafta sonra tekrar gidicez inşallah henüz kalp atışını dinlemedik çünkü ultrasonda 4hafta 5 günlükmüş benimde Çarşamba günü değerim 2500dü korkuyorum 14 gün nasıl gecicek bilmiyorum

Yeni gördüm canım. Noldu gittin mi doktora? İnşallah duymuşsunuzdur

C.tesi günü duyduk şükürler olsun Bulantı içinde bi tane ilaç verdi

Canım dış gebelik nasıl oluyor yardıma ihtiyacım var kansmam var hcg artıyor dış gebelik olabilir dediler

Canım dış gebelik nasıl oluyor yardıma ihtiyacım var kansmam var hcg artıyor dış gebelik olabilir dediler
Biz dış gebelik olduğunu keseyi görene kadar ve değerler 1000 e çıkana kadar anlamadık. Değerlerim sürekli arttı ama hiç iki katına çıkmadı en son kese için gittiğimde kanamam başladı doktor dış gebelik dedi iğne ile sonlandırdı. İğneden sonra da değer arttı 3 gün sonra da düşmeye başladı

çok geçmiş olsun ben ne kadar zor bir durum olduğunu burda okuduğum için korkuyorum benim değerlerim düşüşe geçmeye başladı inşallah düşük yapıyorumdur dış gebelik değildir

çok geçmiş olsun ben ne kadar zor bir durum olduğunu burda okuduğum için korkuyorum benim değerlerim düşüşe geçmeye başladı inşallah düşük yapıyorumdur dış gebelik değildir
İnşallah canım Rabbim hayırlısını versin ama üzülme hemen de çocuk düşünme ben 6 7 ay korundum doktor vücut kendini toparlasın dedi. Bekledim bu dönemlerde sabır çok önemli kafana çok fazla takma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…