Beta hcg artışı

f_c

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2024
11
3
30
Kızlar 2 eylülde betam 2.32
Son adet baslangıcım 28Temmuz ve ben 17eylul 01.29 da beta baktırdım 2648 cıktı.
18 eylul sabah 10 da ise 3674 cıktı.
Artışlarım nasıl ilk gebeliğim bilmiyorum💖😌

Kızlar 2 eylülde betam 2.32
Son adet baslangıcım 28Temmuz ve ben 17eylul 01.29 da beta baktırdım 2648 cıktı.
18 eylul sabah 10 da ise 3674 cıktı.
Artışlarım nasıl ilk gebeliğim bilmiyorum💖😌
Gayet iyi bence sağlıkla gelsin 🌸🥰

AMİN🤲🏼 zaten hiç ummadığımız anda veriyor Allah 🤲🏼🥰
Evet 💖 ben yumurtlama donemımı hıc goremedı degerlerım pco degıl ama yumurtalık sayım ve usg goruntusu ona uyuyor. Evlılıgımızın 3. Ayında oldu ve ımkansız dıyorlardı💖 gec dollenme olmus 2 eylulde beta negatıfken 17 eylulde 5 hafta uyumlu olarak cıktı 🙈

Evet 💖 ben yumurtlama donemımı hıc goremedı degerlerım pco degıl ama yumurtalık sayım ve usg goruntusu ona uyuyor. Evlılıgımızın 3. Ayında oldu ve ımkansız dıyorlardı💖 gec dollenme olmus 2 eylulde beta negatıfken 17 eylulde 5 hafta uyumlu olarak cıktı 🙈

2 eylülde betanız negatif çıkmış ya o dönemde bat ne zamandı veya regl gecikmesi olmuş muydu negatifken?

2 eylülde betanız negatif çıkmış ya o dönemde bat ne zamandı veya regl gecikmesi olmuş muydu negatifken?
Kuzucum benim adetimin ilk günü 28 temmuz. Sonrasında bıdaha hıc olmadım ama benım reglım bazen 1 ayda bır bazen 1.5 ayda bır oluyodu son 3 ay 5 6 gun sapmıstı sadece. Fsh/lh degerım 2 ye yakın ama usgde goruntum pco. O yuzden ben hıc tahmın etmezdım olucagınj suan cok saskınım

X