BETA HCG ARTIŞ NORMAL Mİ

sevgibyk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2024
4
0
24
BETA HCG SONUÇLARIM ADETİM 2 GÜN GECİKTİ 31 Dİ 4.GÜNDE 55 8.GÜNDE 126 OLDU SİZCE ARRIŞ NORMAL Mİ KADIN DOĞUMA GİDİP BAKTIRICAM AMA HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRAMAKTAN KORKUYORUM VARMI BÖYLE AZ ARTIŞ YAŞAYIP GÜZEL SONUÇLAR ALAN

BETA HCG SONUÇLARIM ADETİM 2 GÜN GECİKTİ 31 Dİ 4.GÜNDE 55 8.GÜNDE 126 OLDU SİZCE ARRIŞ NORMAL Mİ KADIN DOĞUMA GİDİP BAKTIRICAM AMA HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRAMAKTAN KORKUYORUM VARMI BÖYLE AZ ARTIŞ YAŞAYIP GÜZEL SONUÇLAR ALAN
Merhaba 2 günde bir 2 kat artması gerekiyordu yine de inşallah bir sorun oluşmaz 🥹 ilk gebeliğiniz mi
Benim adetim 2 gün geciktiğinde 155 4. gün 306 7.gün 2030 yükseldi

belki geç döllenmiştir diye düşünüyorum 55 126 arası %100 artmış normal dediler buradaki doktorlar ama tabi burası köy bugün gidip kadın doğumla görüşücem hayır 3. ama arsında 7 yıl var

belki geç döllenmiştir diye düşünüyorum 55 126 arası %100 artmış normal dediler buradaki doktorlar ama tabi burası köy bugün gidip kadın doğumla görüşücem hayır 3. ama arsında 7 yıl var
Canım merhaba, ne yaptın
Çok merak ettim

Katlanarak artar beta değeri. Sonnadet tarihinin ilk günü başlar hamilelik yani en son ne zaman adet olduysan onun ilk günü 1. Günün oluyor 5. Haftada kese gözüküyor yüksek ihtimalle 4 haftalık falan hamilesindit haftaya gidersen boş keseyi görürsün içinde bebek gözükmeyenilir 7. Haftada her şey yolundaysa bebeğini görürsün inşallah ayrıca neden korkuyorsun ki daha önce olumsuz bir durum mu yaşadın şimdiden hayırlı olsun

X