beta hcg 6.8 acaba hamilemiyimm

deerrryyaaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2010
723
1
kızlarrr nolurr acil cvp verin ve dualarınızı esirgemeyinnn..dün gebelik testinde 2. çizgi çok siliktii... bugün adet olmam gereken tarih dayanamadım beta ya baktırdım 6.8 çıktıı..öğlenden sonra doktora gidicem ama nolurr beni bide siz aydınlatın sevinsem mi üzülsem mi karışığımm

kızlarrr nolurr acil cvp verin ve dualarınızı esirgemeyinnn..dün gebelik testinde 2. çizgi çok siliktii... bugün adet olmam gereken tarih dayanamadım beta ya baktırdım 6.8 çıktıı..öğlenden sonra doktora gidicem ama nolurr beni bide siz aydınlatın sevinsem mi üzülsem mi karışığımm

Merhaba canımm bu durumu yaşayan biri olarak yazmak istedim adetimin geciktiği ilk gün benimde beta hcg 5.7 çıkmıştı ve ikinci çizgim silik çıkmıştı iki gün sonra baktırdığımda ise 125 çıktı Şuan 6 aylık hamleyim ve çok mutluyum darısı başına inşallah durumun benimle aynı sayılır hayırlısı olsun tatlımm... (ama şunu da söylemeden geçmek istemiyorum bence hamilesin) ....tebrikler

Gözünaydın bende aynı şekilde adet günü bi test yaptım öylesine ikinci çizgiyi gördüm adetin bir gün gecikmesiyle kana baktırdım 49.19 çıktı seninde pozitif büyük ihtimal 5 den büyük çıkması gerekiyo diye biliyorum... biz hepimiz aceleciymişiz :KK1:

eve abur cubur almıştım doktor bi hamişsin desin hepsini çocuklara dağıtıcamm...yıllarca su içmediğimi bilirim hergün 2 lt su içicem katkılı bişi yemicemm ahaa buraya yazıyorum :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

deerrryyaaacığım, referans değerlerine göre hamilesin, ama yinede yükselmesini beklemen lazım canım.dr a da git bakalım hakkında hayırlısı olsun inşaAllah!..

sağolun canlarım fıstıklarımmm :KK16:

pkoluyum ve bu ay gonal f ve ovitrelle kullandım...adet siklusuna göre değer yükselişi değişirmiş forumda bi doktorla yazıştım öyle dedi..

birde gerçekten sabırsızım kızlar dün gebelik testi yaptım bi baktım 2. çizgi hayal gibii bugünde adet olmam gereken tarih hiç bi belirtim yok.hastanede ayağımın dibinde hemen betaya baktırdım...erken baktırmamdaki amaçtaa düşük için ilaç folik asit başka ne gerekiyosa kullanmak için...Allahım hakkımda hayırlısını nasip etsin... hepimizin kucağını minik bebbişlerle doldursun inş.. aminn :KK52::KK52:

saat 3'te doktora gittim ve doktor 5'in üstü pozitif ama çok erken baktırmışsın bari bi kaç gün bekleseydin dedi.. kesin hamilesin demek için 1-2 gün daha sabrediceksin dedi..değerlerim katlanırsa hamişimm inş.. 2 gün sonra test günüm söyleyin bakalım nasıl geçecek bu 2 gün :KK52::KK52: bide hastane evime o kadar yakın kii bakkal gibi çok yakın yarında baktırasım var ama sabretmem gerekiyo sanırım :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

dün adet olmadım ama bu sabah adet sancılarıyla uyandım.. kızlar sizede böylee oldu mu kiii :KK53:

Aynen adet ağrılarını yaşıyorsun canım benimde öyle oldu,adet olacakmış gibi karnım ağrıdı hatta hasta olup sandım lavobaya gittiğimde beyaz akıntı vardı.. bende adet gecikmesinden bi gün sonra 49 çıkmıştı doktora gitmedim birdaha kan verdim birazdan öğrenicem bakalım inşaallah yükselmiştir haftayada doktora gidicem..

sancı olması normal adet olmadıysan bir sorun yok bence ama çok dayanılmaz mı sancın peki ?

saat 3'te doktora gittim ve doktor 5'in üstü pozitif ama çok erken baktırmışsın bari bi kaç gün bekleseydin dedi.. Kesin hamilesin demek için 1-2 gün daha sabrediceksin dedi..değerlerim katlanırsa hamişimm inş.. 2 gün sonra test günüm söyleyin bakalım nasıl geçecek bu 2 gün :KK52::KK52: Bide hastane evime o kadar yakın kii bakkal gibi çok yakın yarında baktırasım var ama sabretmem gerekiyo sanırım :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

cnm benm inş. Hamilesindir rabbim gönlüne göre versinn.)))

Aynen adet ağrılarını yaşıyorsun canım benimde öyle oldu,adet olacakmış gibi karnım ağrıdı hatta hasta olup sandım lavobaya gittiğimde beyaz akıntı vardı.. bende adet gecikmesinden bi gün sonra 49 çıkmıştı doktora gitmedim birdaha kan verdim birazdan öğrenicem bakalım inşaallah yükselmiştir haftayada doktora gidicem..

evett aynı şeyleri yaşıyorum..gecede adet olduğumu düşünerek yataktan kaç kez fırladığımı bilmiyorumm..her akıntıyı adet sanıyorum :KK1:
bugünde kan versem mi acabaa :KK37: dün adet günümdü 1 gün sabredemedim değer düşük yaa bugünde veresim var :KK52: yarını bekliyim diyorum ölecem meraktan.. :KK52:

inş. seninde yükselmiştir cnm ne kadar sabırlısın ben olsam hergün kan tahlili yaptırır doktora giderimm dermişim :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

bence kan verme bugün .dinlen biraz diyorum ben .sabırsızsın anlıyorum ama doktorun dediği gibi bir kaç gün bekle .ben hamile olduğunu dşünüyorum inşş hamilesindir .çok mu bekledin bebeği sabırsızsın epey ?

X