beta hcg 4.87 ne demek?

hatta eşimde yanımdaydı kan testini verirken canı sıkıldı anladım ama belli etmedi bana bende dokunsalara ağlayacağım o şekildim ama tuttum tabi kendimi napayım

ağlama lütfen..ben sadece inanamıyorum,neden istediğim şey hiçbir zaman uğraşmadan kolay yoldan elime gelmiyor diyorum,birileri cami avlusuna bırakırken biz neden bunları yaşıyoruz diyorum.sen bana bakma olur mu...saçmalıyorum

evet canım çok haklısın millet zevk için acımadan doğurup atıyor rabbim onlarada vicdan versin ne diyeyimki...bende çok ümitlenmiştim ama bir yandanda senin gibi olmamıştır diyordum ve olmamışta ama kafaya takınca hiç olmuyor gülüm ben bunu anladım herzaman düzenli regl olurdum o bile kafayı yedı stresten oyüzden düşünmemeye çalış sende tabiki bende rabbim verir inşallah ya biraz daha sabır demekki yeri ve zamanını bekliyor bebişlerimiz canım

haklısın canım,allah inşallah hayırlı haberler nasip eder.şu an tam kendimde değilim ama atlatacağıma eminim..şimdi çıkıp hava alayım.kendine dikkat et,görüşelim mutlaka.özelden de yazarım.sen de moralini bozma olur mu,öptüm

tamam canım çık biraz kafanı topla ve kafana takma olmama sebebinin en büyük sebebi stresmiş kendine iyi bak rabbime emanet ol rabbim inşallah hayırlı haberlerle yüzümüzü güldürür tez vakitte...öptüm

canım, saçmalamıyorsun. çok iyi anlıyorum seni. bebeğimin kalbi durduğunda ben de aynı şekilde isyan etmiştim. bizde bu gibi durumlarda "bebek yerini yapıyor" derler,inşallah bebeğin yerini yapmıştır, gelir konar içine. her şeyin bir zamanı var,her işte de bir hayır...

canım arkadaşım,çok sağol...gözlerim kan çanağına döndü...kendime henüz gelemedim.verdiğin umutlar için teşekkür ederim...dilerim allah sesimizi duyar.bebeğin için çok üzüldüm,başka bir evladın var mı arkadaşım?şimdi nasılsın...biliyo musun iyiki varsınız,insanın tanımadığı birilerine içini açması,dost edinmesi öyle güzelki.

güzel haber alma umudu ile telaşla açtığım sayfayı üzülerek okudum arkadaşım..
bende yaşadım buan benzer aşılamadn sonra iğne etkisi ile pozitif sonuç meğersem yalanmış ama heyecanı yetmişti bana
rabbim sana gerçeğini yaşatsın dilerim hep dua ediyorum isteyenler için

kım demıs suser dıye yaaaaa sen takma kafana eger saglıklı bır sekılde degerın ıkıye katlaya katlaya yukselıyorsa saglıklı gebelık demek bakkkkk 900 gelmıs benımde aynı sekıldeydı cok sukur gorduk oglumu sende kotu seyler okuyup bebegını canını sıkma gule gule buyut bebısını folık aıt al hemen

canım yanlış anlamışsın sanırım,benim değer 24.26dan 3.8e düştü,900 bana ait değer değil.bizim olay bitti...

aaaaaaaaa cnmm ozur dılerım ya okumadan hemen atladım

ne dıyecegımı bılemedım cnm uzulme olacak olacak ben ınanıyorum

hayır canım, beş yıl sonra gelen ilk bebeğimdi.daha çok taze,bu yıl 20 ağustosta bitti. sadece 7 haftalıktı gittiğinde, ben varlığını 2. haftada anlamıştım. en başta çok isyan ettim ama şimdi en azından bir gebelik yaşayabildiğim için umutlanıyorum. ben pcos, hipotiroidi ve hipoglisemi hastasıyım çünkü. bu forum, içimin en çok acıdığı dönemlerde yoldaşım oldu. yaşamayanlar anlamıyor çünkü, eş dost gençsiniz yine olur dedikçe onları boğmak istiyordum.burada teselli buldum. kimyasal gebelik de olsa, en azından yumurta üretmesen ve eşinde canlı sperm olmasa döllenme gerçekleşmezdi. allah dermansız dert vermesin. düşün bak, afrikada bebekler doğuyor, savaşların ortasında bebekler doğuyor,uzakta değil güneydoğududa dr yüzü görmeden bebekler doğuyor...sağlıklı bebek her koşulda doğuyor yani. bizim melekler nazlı çıktı, annelerini bekletiyorlar sadece. hele bir gelsinler bak, bu acıları unutacağız hep.

canım benim çok geçmiş olsun rabbim bir daha yaşatmasın.seninde dediğin gibi nazlılar galiba birde rabbim bizden iyi bilir zamanı ve mekanı hepimize tez vakitte versin inşallah canım...

çok üzüldüm yazdıklarını okuyunca...inan ne diyeceğimi bilemiyorum..bana verdiğin umutlar,olduğu gibi sana dönsün,tüm duaların kabul olsun arkadaşım.ben ameliyat sonrası 3 aylık menopoza sokuldum iğnelerle.çikolata kistinden ameliyat olmuştum.3 aylık iğne kullandım,temmuzdan beri adet olmuyorum.menopozdan çıkıp adet olmayı beklerken bu durumla karşılaştım.bi tarafım gerçek değil bu dese de kocaman bi yanım bu yalana inandı.kendimizi çok kaptırdık...bildiğin gibi değil.4 gündür hamileydim,sabahları onunla uyandım...bu sabah kocaman bi boşluk var içimde.yatakta yatarken dikkat etmedim kendime,normalde çok deli yatarım,bebek var umuduyla yatışımı bile değiştirmiştim.bu gece eskisi gibi uyudum...hiç dikkat etmeden...ne diyeceğimi inan bilmiyorum.içimden sürekli ağlamak geliyor.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…