beta hcg 4.87 ne demek?

kızlar hala adet olmadım ben ya,neler oluyor bana iyice psikolojim bozuldu:2:

umarım hamilesindir deger cok düşük cıkmıs ama
inşallah hamilesindir aslında degerler hakkında fazla bilgim yok
bide idrar testi yapıp baksan en azından için rahat eder:26:

umarım hamilesindir deger cok düşük cıkmıs ama
inşallah hamilesindir aslında degerler hakkında fazla bilgim yok
bide idrar testi yapıp baksan en azından için rahat eder:26:

canım benim,az önce idrar testi de yaptım.5 dk falan bekledim,normalde hemen 1 dakika içinde sonuca bakıyordum.5 dk sonra çok hafif bir çizgi gördüm.testi yineledim.yine aynı şekilde çok silik bir çizgi gördüm,ya da tamamen psikolojik bilemiyorum.yarın kan testi yaptırmaya karar verdim.kasıklarımda hafif bi ağrı var,arada gidip geliyor.nedir bilemiyorum.:2:

umarım hamilesindir.silik çizgi de olsa sonuç pozitiftir. o ağrılar büyümeye hazırlanan rahmin ağrılarıdır inşallah.

umarım hamilesindir.silik çizgi de olsa sonuç pozitiftir. o ağrılar büyümeye hazırlanan rahmin ağrılarıdır inşallah.

inşallah canım,çok umutlu değilim aslında,zaten forumlarda okuduğum kadarıyla beta hcg130lara gelen,sonradan düşen birçok kişi var,insan internetten okudukça morali bozuluyor...her şey allahtan.ben menopozdan çıkmayı bekliyorum açıkcası,3 aydır yalancı menopoza sokuldum,endo nedeniyle.kist alındıktan sonra tekrar nüksetmesin diye doktorum bu tedaviyi uyguladı.ben menopozdan çıkmayı beklerken böyle bir süpriz olursa,harika olur

ben her türlü tedaviye rağmen hamile kalamayıp 5 yıl sonra kendiliğimden,hem de 9 aydır regl olmazken hamile kalmıştım. maalesef 8. haftada bebeğimi kaybettim ama, benim buna ulaşmam dahi bir mucizeydi.umarım senin içinde de kendi mucizen duruyordur ve sana sımsıkı tutunur.hcg psikolojik olarak yükselemez.tedavi aşamasında eğer hcg'yi yükseltecek bir ilaç kullanmıyorsan, gebelik testinin silik çıkması bile yeter! o testler var olanı yok gösterebilse de yok olanı var gösteremiyor:)
iyi haberlerini alırız inşallah. allah her şeyin hayırlısını versin. önceden hamile kalayım diye dua ederdim ben,kaldım ama sonuç malum...artık duam bu:hayırlısı olsun...

yüreği güzel arkadaşım...yazdıklarını okurken duygulandım,gözlerim doldu benim...allahtan her zaman "hakkımızda hayırlısıyla bize de bi bebek ver." diye dua ettim...hala da dileğim bu.dün kuaföre gittiğimde bi gençkız vardı,durup dururken bana sarıldı,ürktüm noluyor dedim.meğer 16 yaşında ama zekası 3 yaş civarındaymış onu görünce ne kadar bencil olduğumu anladım...hakkımda hayırlısı neyse o olsun.allah bana hasta bir çocuk verecekse,yada ne bileyim evladımı bi kazada falan kaybedeceksem hakkımda hayırlı değil demektir..o yüzden sen de sakın isyan etme,zaman zaman ben de ediyorum...hamile olduğmu düşünmüyorum ama çok istiyorum...keşke olsa...allah herkese hayırlısını versin,ne diyeyim..

değerin katlanmış iyiye işaret :) bence bebişin gelmiş sana :) ıkı gun sonra ıkı katı olursa kan değerin süper:)

hadi hayırlısı :) şimdiden hayırlı olsun

canım,doktorumu aradım bugün,gebelik var dedi,rakamlar böyle katlanmaya devam ederse haftaya keseyi görmeyi çalışalım dedi. :) gerçek mi bilemiyorum hala.dış gebelik,mol gebeliği olma olasılıkları da her zaman var tabi.hayırlısıyal inşallah kötü bişey olmaz.
çok saol arkadaşım iyi dileklerin için

cnm konunu takip ediyorum..inş iyi ve net haberler verirsin en kısa zamanda

kötü düşünme hep olumlu düşün en güzeli olsun:) çok küçükken öğrenmişsin. tutunacak annesine büyüyecek :)

kötü düşünme hep olumlu düşün en güzeli olsun:) çok küçükken öğrenmişsin. tutunacak annesine büyüyecek :)

inşallah güzelim,tertemiz yüreğin için teşekkürler.kafama takılan bişey var,beta hcg ilk 4.87ydi sonra 24.26 oldu ya,bebek daha rahme gelmedi mi yoksa hala tüplerde yolculkta mı

bak bak gordunmu ayyyyyyyyyyyyyyyyyyy nasıl sevındım anlatramam su mubrek bayram gununde valla cok sevındım saglıkla kucagına alırsın ınsallah hersey gonlunce olsun cnm benım

bak bak gordunmu ayyyyyyyyyyyyyyyyyyy nasıl sevındım anlatramam su mubrek bayram gununde valla cok sevındım saglıkla kucagına alırsın ınsallah hersey gonlunce olsun cnm benım

teşekkür ederim mızmız...pazartesi günki kan tahlili sonucum 24.26ydı,doktorum hesapladı,bayramdan sonraki çarşamba görüşelim keseyi görmeye çalışalım dedi.aslında çok mutluyum ama forumda okuduklarım bazen canımı sıkıyor.mesela şu gibi cümleler gördüm : "beta değeri 190lardan sonra düşmeye başladı,hemen sevinmeyin yükseldi diye." "adetim 10 gün geçti,beta değeri 900." "gebeliklerin yüzde ellisi kimyasal oluyor,hemen sevinmeyin." gibi ne düşüneceğimi şaşırdım arkadaşım

değerlerim düştü.3.8 .....kimyasal gebelikmiş

canım canını sıkma ya benimde 16,3 tü ama 3 gün gecikmeden sonra regl oldum hatta reglimin bugün 3.günü sıkma canını rabbim hayırlısını versin sanada banada tüm isteyenlerede ben zaten benimkine inanmadım rakam çok düşük geldi bana aman hakkımızda hayırlısı kafana takma tamam mı

çok teşekkür ederim arkadaşım.şu an ağlıyorum aslında,yazını görünce daha duygulandım.bi tarafım hiç inanmıyordu," bu kadar kolay olmaz kızım senin işlerin,hemen hamile moduna girme diyordu 24.26 değerinden sonra...dediğim de çıktı.ne düşüneceğimi bilmiyorum.haberi 1-2 saat önce aldım..çok kötüyüm

ay canım ya benide ağlatma şimdi burda zaten sulu gözlünün tekiyim demekki hakkımızda hayırlı olan buymuş gülüm yapacak bişey yok rabbim görüyor sonuçta bizi ve bizim gibi olanları o istesin yeterki yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…