Gebeliğe Hazırlık Beta hcg 3.20 cikti kan testinde hamile miyim?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yoo asla düşmanlık kelimesini sevmem sadece diğer bayan arkadaşlarımıza da ne olursa olsun alçakgönüllü olmalıyız diye düşünüyorum
Bir yönden Haklısınız aslında. Hamilelik olunca insan hassas oluyor ama herkes bir değil. Herkesin farklı uslubu var. O yüzden insanları kalıba sokamayız malesef. Hayırlı olsun bebeğiniz

Güzel üslupla soyleyebilirdi diye düşündüm çünkü burda herkes bi umut bi hevesle soruyor birbirine nacizane fikrim tabiki ama bu yazıma da komik ifadesi bırakmasida ayrıca küstahça yazık
Uslubunda bir problem yok, siz fazla alingan davranmissiniz. Dumduz bilgi vermis iste. Arada canim kelimesini kullanmadi ya da emoji koymadi diye mi uslubu rahatsiz etti?
Burda sizin amaciniz dogru bilgiye ulasmak mi pispislanmak mi?

Bir yönden Haklısınız aslında. Hamilelik olunca insan hassas oluyor ama herkes bir değil. Herkesin farklı uslubu var. O yüzden insanları kalıba sokamayız malesef. Hayırlı olsun bebeğiniz
Teşekkür ederim sagolun Rabbim isteyen herkese versin

Uslubunda bir problem yok, siz fazla alingan davranmissiniz. Dumduz bilgi vermis iste. Arada canim kelimesini kullanmadi ya da emoji koymadi diye mi uslubu rahatsiz etti?
Burda sizin amaciniz dogru bilgiye ulasmak mi pispislanmak mi?
Kimsenin pışpışlamaya ihtiyacı yok zaten hanimefendi benim belirtmek istediğim burada herkes bir şekilde bilgi edinmek ve umut ettiği şeye yaklaştığını zannediyor insanları kırmak azarlar şekilde konuşmak yâda sert bir dille bilgi vermek insan olarak bir kadınlara özellikle yakışmayacağını dile getiriyorum yoksa yoktur zaten ve hamile olmayan bir bayan bunu elbet doktorundan öğrenecektir ama burada kırmadan üzmeden birşeyleri soyleyebilmeliyiz çünkü hepimiz kadınız ki bu konuda biz kadınların en hassas konusudur diye düşünüyorum..

Hayırlı olsun Sağlıcakla kucağınza Alın inşa AllahHangi ovulasyon testinden kullandınız, firma olarak? Ben trendyoldan sipariş etmek istiyorumda acaba defolu gelirmi yoksa eczanemi tercih edeyim.

Niye uzuldunuz ki? Doktorlarin da soyledigi seyi soylemis Dogru bilgi vermisti yani
Siz üzüldüğünüzü belli etmek için kalp atışını beklemissiniz anladığım kadarıyla, arkadaşın dediği çok çok normal ki bende öyle bir yorum yapmıştım size. Bunda uzulunecek vs bisey yok ki, onceki gebeligimde benim değerim 101 çıktı iki hafta sonra kimyasal düşük yaşadım, bu platformda herşey olabilir, iyi niyetli bakmanızı öneririm bundan sonrası için. Yolun nereye gideceği belli değil, yorum için kalp atışını bekleyeceginize keske takvim icin kalp atışını bekleseydiniz. Tamamen bakış açısı

Benim sizin bahsettiginiz gibi bir hassasiyetim yok, hic de olmadi, hamilelik de benim hassas oldugum bir konu degil, dunya uzerindeki tum memeliler uruyor ve bu bir mucize degil. Keza tanimadigim insanlardan poncik olmalari gibi bir beklentim de hic olmadi ve mutlu mesut yasiyorum

Yorum için kalp atışını beklemedim zaten. Evet sizin yorumunuzuda okudum ama güzel bir şekilde söylemiştiniz ayrıca sizede teşekkür etmiştim hatirlarsaniz. Ama diğer bayanın yorumu gerekcekten rencide edici geldi ben şuan sadece bana yapıldığı için demiyorum yazılarıma bakarsanız genel olarak söylüyorum gebelik için o kadar cok insan hevesle bekliyor ki sözlerimizi seçerek kullanırsak kimse üzülmez ve kırılmaz diye düşünüyorum. Ama bakış acılarımız aynı değilse tabiki düşüncelerimizinde aynı olmasını bekleyemeyiz. Vicdanınıza bırakıyorum..

Benim dediğim içimizdeki merhamet ile alakalıydı. Anlıyorum ki sizdede onu göremedim o yüzden hiç uzatma niyetinde değilim. Dilerim ömür boyu mutlu mesut yaşarsınız.

Benim dediğim içimizdeki merhamet ile alakalıydı. Anlıyorum ki sizdede onu göremedim o yüzden hiç uzatma niyetinde değilim. Dilerim ömür boyu mutlu mesut yaşarsınız.
Aslinda var ama gercek hayatta tanidigim insanlara kadar var ustelik merhametsiz oldugum sonucuna nerden vardiniz?

Yanlış düşünüyorsunuz. Dünya üzerindeki birçok memeli tıbbi yardım almadan üreyemiyor maalesef. Kimi insanların gebe kalması üreyebilmesi evet bir mucize. Kendi adınıza konuşmuşsunuz genel kelimeler kullanmayın lütfen.
Ayrıca bayan heves etmiş takvimi kullanmış bundan doğal birsey olamaz bence.

Marabalar teşekkür ederim ben eczaneden aldım 35 tl idi ismini hatırlayamadım onu kullandım sonrasında erken gebelik testiyle öğrendim sonrada kan vermiştim umurun gönlünüzce olur
Hayırlı olsun Sağlıcakla kucağınza Alın inşa AllahHangi ovulasyon testinden kullandınız, firma olarak? Ben trendyoldan sipariş etmek istiyorumda acaba defolu gelirmi yoksa eczanemi tercih edeyim.

Bizlerde burada hayali yâda robot değiliz aslına bakılınca. Bu sonucada tam buradan varmıştım.
Aslinda var ama gercek hayatta tanidigim insanlara kadar var ustelik merhametsiz oldugum sonucuna nerden vardiniz?

Kkesinlikle demek istediğim de tam buydu dile getirdiginiz için teşekkür ederim..

Tamam bundan sonra kime ne diyecegime siz karar verirsiniz hanimefendi. Ben takvimi kullanmasina msj yazan uye degilim, kalp atisi duyulmadan kendini hamile ilan edip sonradan sukutu hayale ugramasin diye mesaj yazan uyeyim

Kimse size zaten birşey dememisti hanımefendi.onu yazan arkadaşı desteklemeniz ve hamileliği bu kadar hafife almanizdan dolayı yazılanlardir bunlar. Konuyuda çok uzatmalara gerek duymuyorum iyi günler dilerim.
Tamam bundan sonra kime ne diyecegime siz karar verirsiniz hanimefendi. Ben takvimi kullanmasina msj yazan uye degilim, kalp atisi duyulmadan kendini hamile ilan edip sonradan sukutu hayale ugramasin diye mesaj yazan uyeyim

Kimse size zaten birşey dememisti hanımefendi.onu yazan arkadaşı desteklemeniz ve hamileliği bu kadar hafife almanizdan dolayı yazılanlardir bunlar. Konuyuda çok uzatmalara gerek duymuyorum iyi günler dilerim.
Ben de ayni sekilde ama hamilelik zaten bu kadar anlam yuklenecek bir sey degildir. Size de iyi gunler, saglikla kucaginiza alin

Hayirli olsun, Rabbim sağlıklı bir sekilde kucaginiza almayi nasip etsin. Belirtileriniz nelerdi yazabilirmisiniz ?

Hayirli olsun, Rabbim sağlıklı bir sekilde kucaginiza almayi nasip etsin. Belirtileriniz nelerdi yazabilirmisiniz ?
Merhabalar teşekkür ederim inşallah rabbim herkese yaşatsın ilk belirtim kasık ağrılarıydı yani iğne batar gibi oluyor ve elimi yüzüme degdirdigimde yanıyordu vücut ısısı arttığı için olurmuş sonra adetime 4 5 gün vardı kan testi yaptırdım 3.20 cikti iki.gun vardı 14.50 cikti adetim 10.gün geçince 1802 cıktı bi daha da baktirmadim 5+1 ken kese görünmüştü ama belirtiler olarak kasık ta batmalar ve ısı vardı

Amin gogus hassasiyetinizde oldumu? benim 6 gundur falan var. Once uçlarında vardı sonra tümüne yayildi sızlama gibi. Pko var bende o yuzden adetlerim duzensiz gununu bilemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…