Beta hcg 231 cıktı kese görünmedi normal mi

Buketakk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2022
47
12
30
Merhaba 18 temmuz son adetim 18 ağustos da adet olmam lazımdı ama olmadım 26 ağustos da kan verdim değerim 231 cıktı ama bugün doktor keseyü göremedi rahim kalınlığı im 12mm
Progesteron ve beta hcg yi yeniden istedi sizce neden gözükmüyor arkadaşlar rndişelendim benim gibi olan var mı

Merhaba 18 temmuz son adetim 18 ağustos da adet olmam lazımdı ama olmadım 26 ağustos da kan verdim değerim 231 cıktı ama bugün doktor keseyü göremedi rahim kalınlığı im 12mm
Progesteron ve beta hcg yi yeniden istedi sizce neden gözükmüyor arkadaşlar rndişelendim benim gibi olan var mı
Canim kese hemen gozukmez vajinal beta 1500 uzeriyken karindan da 3000 uzeriyken gorunur bosuna stres yapiyosun yani doktorunun soylemesi lazim bunu

Sağlık ocağında 2 günde bir beta takibi yaptır. 3000 olduğunda kese ondan 10 gün 14 gün sonrada kalp atısını duyabilirsin. Hayırlı olsun daha çok yeni geç yumurtlamış bu yüzden de geç döllenmiş olabilir

Sağlık ocağında 2 günde bir beta takibi yaptır. 3000 olduğunda kese ondan 10 gün 14 gün sonrada kalp atısını duyabilirsin. Hayırlı olsun daha çok yeni geç yumurtlamış bu yüzden de geç döllenmiş olabilir
Sağolun içimi rahatlattınız şimdi o zaman geç döllenmiş olabilir değil mi vajinal ultrason la bakmadı ama karından baktı normal değil mi

231 değerle ne kesesi kurban olduğum hiç mi okumadın burayı 😊

Sağolun içimi rahatlattınız şimdi o zaman geç döllenmiş olabilir değil mi vajinal ultrason la bakmadı ama karından baktı normal değil mi
Tabi ki kese 3000 değeri olduğunda en sağlıklı görünür. Mesela biz keseyi gördük ama kalp atısını duymadık daha zamanı gelmedi. Her kadın adetten sonra 14. Gün yumurtlamaz ben 34. Gün yumurtluyordum takibini yapıyorduk doktorumla. Pazartesi çarşamba cuma sabah beta ver eğer düzenli ve yaklaşık 2 katı artıyor ise (doktorun değerlendirir) her şey yolunda olur inşallah ☺️

Yavrum çok erken 3300 le doktora gittim kese olmuş sağlıklı bir şekilde fakat daha ortada bebek yok dedi. 31inde tekrar çağırdı kontrol için.

İçin rahat olsun sağlık ocağına gidip beta ölçümü yaptırmak istiyorum dersen 2 günde 1 yapıyor ve ertesi sabah hemen e nabıza düşüyor.%60 oranında artması çok normal ♥️

Yavrum çok erken 3300 le doktora gittim kese olmuş sağlıklı bir şekilde fakat daha ortada bebek yok dedi. 31inde tekrar çağırdı kontrol için.

İçin rahat olsun sağlık ocağına gidip beta ölçümü yaptırmak istiyorum dersen 2 günde 1 yapıyor ve ertesi sabah hemen e nabıza düşüyor.%60 oranında artması çok normal ♥️
Peki yeniden bakıldı beta 401 cıktı Progesteron ise 6.43 çıktı sizin Progesteron kaçtı acaba düşük mü doktor 5 ve üzeri Progesteron iyi dedi salı günü keseyi görürüz dedi

Peki yeniden bakıldı beta 401 cıktı Progesteron ise 6.43 çıktı sizin Progesteron kaçtı acaba düşük mü doktor 5 ve üzeri Progesteron iyi dedi salı günü keseyi görürüz dedi
Ben sadece gecikme olduktan sonra betaya baktırdım sağlık ocağında, Progesteron hormonuna orada bakmıyorlardı yani kısaca ben öğrendiğimde kese de çoktan olmuştu gerek kalmamıştı . Sadece fazla düşünmeyin olumlu tutun. Doktora güvenin, salı gününe şurada 48 saat bile yok. Her şeyin hayırlısı olması dileğiyle ♥️♥️

Bir ay sonra gözüküyor bildiğim kadarıyla öğrendikten sonra. Sonra da kalp atışı zaten. Sağlıklı bir evlat nasib etsin inşallah herkese.

Hatta benim doktor dış gebelik mi diye bakacaz dedi korkuttu beni. Kese olusmadan. Doktorda önemli gerçekten. Degistirdim. 150 km uzaktaki doktora gidiyorum şehir dışı 🤩😍

benim betam 2200 lerde birşeydi gittiğimde kese gözüktü bebeğide gördüm dedi ama ben göremedim vardır doktorun bir bildiği ama betan 1500 ile alttan muayene ile görüzükür

Benim de 18 temmuz son adet tarihim
Dun beta hcg degerim 2400 du.Bugun keseyi gorduk lakin minicik.Haftaya birdaha kontrole cagirdi.Her gebelik biricik.Sat larimiz ayni fakat gidisat cok farkli.Sabirla beklemek lazim🌹

Benim de 18 temmuz son adet tarihim
Dun beta hcg degerim 2400 du.Bugun keseyi gorduk lakin minicik.Haftaya birdaha kontrole cagirdi.Her gebelik biricik.Sat larimiz ayni fakat gidisat cok farkli.Sabirla beklemek lazim🌹
Merhaba kese bizdede gözüktü çok sükür 1 hafta sonra kalp atışına gidecegiz sağlıkla gelsin herkesinki 😇☘️

X