Beta hcg 2 kat artmıyor, kese göründü ama sağlıksız deniyor

vanilyabade

Üye
Kayıtlı Üye
17 Ocak 2023
37
31
31
Merhaba, 5+2 gebeyim, hcglerim sırasıyla :
10 Ağustos: 80.5
12 Ağustos: 150
14 Ağustos: 278
(Aradan 6 gün geçti)
20 Ağustos: 930
21 Ağustos: 1135

Bazılarının arasında iki gün var bazılarının arasında bir gün, onu anlarsınız tarihten.

Sormak istediğim şu:
21 Ağustos (yani bugün) karindan kese göründü ama beta ikiye katlanarak artmadığı için çok büyük ihtimal sağlıksız bir gebelik, düşükle sonuçlanabilir veya boş gebelik olabilir dedi iki doktor da.
Kese 7mm dendi bugün, 2 hafta sonra gel duruma bakalım dedi ama hiç ümit vermedi doktor.
Zaten zar zor elde ettiğim bir gebelik, ilk gebeliğimde de farklı bir durumdan kaybettim, bu sefer yaşasın istiyorum. Ne olur betası katlanarak artmayan ama sonunda sağlıklı bir bebeğe kavuşan anneler yazabilir mi deneyimlerini.. çok teşekkürler ♥️

Son düzenleme:
Var mı ultrason görüntünüz elinizde? Betanız kese için düşük henüz aslında belki geç döllenmedir
IMG_2313.jpeg
Sanırım 14 ağustosta çıkan 278 ile 20 Ağustosta çıkan 930dan kaynaklı böyle konuşuyorlar, 6 gün var ama artış çok düşük diye

Bence artislariniz gayet iyi neden öyle konuşuldu bende anlayamadım bazen doktorlar gereksiz negatif olabiliyor zaten keseden sonra betaya bakılmaz kalp atışı için vs beklenir

Merhaba ben iki yıllık evliyim 2 düşük 1 kimyasal gebelik geçirdim en son gebeliğimde bu şekilde oldu aynı sizin gibi artışları düzgün değildi maalesef benim gebeliğim düşükle sonlandı umarım siz sağlıkla alırsınız kucağınıza rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın

Merhaba, 5+2 gebeyim, hcglerim sırasıyla :
10 Ağustos: 80.5
12 Ağustos: 150
14 Ağustos: 278
(Aradan 6 gün geçti)
20 Ağustos: 930
21 Ağustos: 1135

Bazılarının arasında iki gün var bazılarının arasında bir gün, onu anlarsınız tarihten.

Sormak istediğim şu:
21 Ağustos (yani bugün) karindan kese göründü ama beta ikiye katlanarak artmadığı için çok büyük ihtimal sağlıksız bir gebelik, düşükle sonuçlanabilir veya boş gebelik olabilir dedi iki doktor da.
Kese 7mm dendi bugün, 2 hafta sonra gel duruma bakalım dedi ama hiç ümit vermedi doktor.
Zaten zar zor elde ettiğim bir gebelik, ilk gebeliğimde de farklı bir durumdan kaybettim, bu sefer yaşasın istiyorum. Ne olur betası katlanarak artmayan ama sonunda sağlıklı bir bebeğe kavuşan anneler yazabilir mi deneyimlerini.. çok teşekkürler ♥️
Merhaba sonuç ne oldu acaba?

Geçen hafta kalp atışını gördük ama çok çok zayıftı, doktor çok ümitli değilim dedi, iki gün sonra tekrar gideceğim kalp atışı düzeldi mi diye, hayırlısı ve sağlıklısı olmasını diliyorum 🤲🏻
Ayni durumdayız kalp atışını gördük 2 gun sonra benimde randevum var bakalim güçlenecek mi dedi cok ümit verici konuşmadı 6+5 benimde bugun sabah yine kahverengi kanamam oldu biraz daha fazla yazdim doktora düşük tehtidi devam ediyor dedi progesteronu arttırdı.. ne diyelim insallah ikimizinkide tutunur. Cuma gunu gelmiyor bi türlü

X