Beta hcg 16.7 arkadaslar normal mi yardimci olurmusunuz??

esmergrl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2023
38
11
30
Arkadaslar selam ayin 17sinde kasik agrisi ve bir seferlik kanama sikayetiyle acile gittim kan isterdiler beta 0.100 cikti daha sonra ayin 27sinde tekrar sikayetle ozel hastaneye gittim gene kan istediler bu sefer 16.7 cikti normal mi bu deger 10 gunluk icin yardimci olur musunuz lutfen🌸🥰

gec döllenmedir. önemli olan 2 günde bir sağlıklı artması. tek değerle bir sey söylenemez

en az 33 falan çıkması lazım. çok erken kan vermissiniz. artışı takip etmek insanı yoruyor biraz. ben 300de öğrenmiştim. 2 kez kan verdim sadece sonrasında yeterli değere geldiği için doktor bir daha istemedi. inşallah güze artar ve sağlıklı gebelik yasarsınız

İnsallah oyle olur 🤲🏼 simdi cok erken oldugu icin doktora gitmek istemiyorum degerlerim kac olunca gitmeliyim doktoro yani en az

en az 33 falan çıkması lazım. çok erken kan vermissiniz. artışı takip etmek insanı yoruyor biraz. ben 300de öğrenmiştim. 2 kez kan verdim sadece sonrasında yeterli değere geldiği için doktor bir daha istemedi. inşallah güze artar ve sağlıklı gebelik yasarsınız
Beta verdim bugun 59 cikti normal dimi artisi

en az 33 falan çıkması lazım. çok erken kan vermissiniz. artışı takip etmek insanı yoruyor biraz. ben 300de öğrenmiştim. 2 kez kan verdim sadece sonrasında yeterli değere geldiği için doktor bir daha istemedi. inşallah güze artar ve sağlıklı gebelik

X