Beta değerlerim normal mi dış gebelik olabilir mi

nurcanyavuz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2023
22
4
24
Merhaba yeni kayıt oldum daha önce bi kimyasal gebeliğim oldu tekrar hamileyim beta değerlerim

23.01.23= 26.67
26.01.23= 207.34
28.01.23= 798.03
01.02.23= 3.460.32

Dış gebelikle ne alakası var dış gebelik bebeğin tutunmaması gereken bir yere tutunması demek yanlış yerde olması demek doktor ultrasonda bakarak karar verir. Beta değeri yüksek olsa bile dış gebelik görülebilir. Şuan bunu biz bilemeyiz.
Kimyasal gebelik de tutunamadan düşmesi demek. Beta değerlerinize göre kimyasal gebelik değil bunu söyleyebiliriz.

Dış gebelikle ne alakası var dış gebelik bebeğin tutunmaması gereken bir yere tutunması demek yanlış yerde olması demek doktor ultrasonda bakarak karar verir. Beta değeri yüksek olsa bile dış gebelik görülebilir. Şuan bunu biz bilemeyiz.
Kimyasal gebelik de tutunamadan düşmesi demek. Beta değerlerinize göre kimyasal gebelik değil bunu söyleyebiliriz.
..

merhaba değerlerınız guzel ınsallah saglıklı gebelık ıse kese gorunur fakat ıkı katından fazla artıs olmus.. bu bence kafa karıstırıcı hakkınızda hayırlısı olsun

Baş dönmem oluyor internette dış gebelik belirtisi olduğunu okudum stres oldum
Neden sadece kötü olanı düşünüp stres oluyorsunuz. Ya çoğul gebelikse? Yani stres yapıp hem kendinize hem bebeğe zarar vermeyin. İyi düşünün öncelikle

Baş dönmem oluyor internette dış gebelik belirtisi olduğunu okudum stres oldum
Dış gebelik ile baş dönmesinin alakası yok, eğer öyle bir şüpheniz varsa gidip muaneye olun kese gözükecektir. Dış gebeliksede bilgi verir önlem almış olursunuz. Bence hıc boyle dusunmeyın ben boyle dusunmekten hergun arastırmaktan mahvettım kendımı sonuc kımyasal oldu en fazla 488 gorebıldım. Üzmeyin kendinizi Allah kucağınıza almayı nasip etsin.

X