Beta değeri

Esveed

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2022
211
349
Kızlar selam beta değerim 63.9 çıktı , doktor hamilesin diyemem dedi moralim çok bozuldu. Başına gelen varmı değer yükselir mi

Yani bence normal bi değer ama niye böyle dedi anlamadım. Bi kanama falan mı var progesteron mu düşük çıktı ki
Hayır kanamam yok, sağlık ocağı doktoru dedi bunu. Kadın doğuma randevu al ama kendini ümitlendirme falan dedi

Benimde son adet tarihim 26 ekim 21 kasım beta 57 çıktı doktor sadece haftaya salı gel keseyi görelim dedi , direkt randevu alın siz öyle şey mi olur yani panik yaptırmışlar

Hayır kanamam yok, sağlık ocağı doktoru dedi bunu. Kadın doğuma randevu al ama kendini ümitlendirme falan dedi
Bence bayağı hamilesin yani 5 ten büyük olması gerekiyor. 10-15 çıksa anlayacağım da 63 çıkmış daha ne olsun. 2 gün sonra yine kan ver. Artışa göre belli olur İçini ferah tut. 5.haftanda gidersen keseyi görürsün. Bence kanaman olmadığı sürece doktora gitme derim çünkü şu aşamada kese gözükmez birşey belli olmaz ama yine de senin kararın

Boş konuşmuş Hamilesin. Gebeliğin sağlıklı yada sağlıksız olduğunu anlamak daha çok erken takip etmek lazım 2 güne bir
Doktora dedim ki yarın geliyim mi tekrar kan vermek için diye, hayır gerek yok dedi ya o kadar moralim bozuldu ki . Çok yeni olmuş ya da kimyasal geçiriyo olabilirsin dese gene anlarım. Ters ters konuştu çok moralim bozuldu

Doktora dedim ki yarın geliyim mi tekrar kan vermek için diye, hayır gerek yok dedi ya o kadar moralim bozuldu ki . Çok yeni olmuş ya da kimyasal geçiriyo olabilirsin dese gene anlarım. Ters ters konuştu çok moralim bozuldu
Boşu boşuna stres yapıp bebeğine negatif enerji yollama. Hamilesin sevin

Hepinize çok teşekkür ederim o kötü lafların üstüne sizin bu düşünceleriniz beni çok mutlu etti

Hepinize çok teşekkür ederim o kötü lafların üstüne sizin bu düşünceleriniz beni çok mutlu etti
Kendi eşleri kızları vesaire aynı değer çıksa acaba aynı cümleyi kurarlar mı hiiiç sanmam. Sağlıklı gebelikler dilerim canım hiç morelini bozma.

Esveed canım bu nasıl doktormuş acaba sana söylemesi gereken bu değere göre hamilelik gözüküyor ama iki günde bir takip etmeliyiz artışı görmeliyiz demesi gerekir. 28 günde bir oluyorsan adetin 2 gün falan mı geçti. Adet günü 25 30 la öğrenenler var ve senin 2 gün geçmiş ve 68 çıkmış artış 2 kat bence çok güzel. O çocuk sevmez bir doktormuş veya başka şeylere takılmıştır. Böyle gereksiz şeyleri mesleklerine bulaştıran insanlara çok kızıyorum... İşini yap gerisi seni ilgilendirmez...

Yani bence normal bi değer ama niye böyle dedi anlamadım. Bi kanama falan mı var progesteron mu düşük çıktı ki
Kız kardeşim 30 gibi bir değerle öğrendi hamile olduğunu. Şuan sapasağlam 6 yaşında çocuğu var. Doktor bile şaşırmıştı daha adet gecikmesi yaşamamışsın niye test yaptın diye ama asla kötümser konuşmamıştı, takip edelim demişti. Siz canınızı sıkmayın umarım sağlıkla dünyaya gelir

Hemen yarın verilmez kan. Beta artışı 2-3 günde bir bakılıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…