Beta değeri

Esveed Esveed canım bu nasıl doktormuş acaba sana söylemesi gereken bu değere göre hamilelik gözüküyor ama iki günde bir takip etmeliyiz artışı görmeliyiz demesi gerekir. 28 günde bir oluyorsan adetin 2 gün falan mı geçti. Adet günü 25 30 la öğrenenler var ve senin 2 gün geçmiş ve 68 çıkmış artış 2 kat bence çok güzel. O çocuk sevmez bir doktormuş veya başka şeylere takılmıştır. Böyle gereksiz şeyleri mesleklerine bulaştıran insanlara çok kızıyorum... İşini yap gerisi seni ilgilendirmez...
Aynen 2 gün gecikti adetim, doktor bana öyle diyince kalakaldım yani üzüldüm

Kız kardeşim 30 gibi bir değerle öğrendi hamile olduğunu. Şuan sapasağlam 6 yaşında çocuğu var. Doktor bile şaşırmıştı daha adet gecikmesi yaşamamışsın niye test yaptın diye ama asla kötümser konuşmamıştı, takip edelim demişti. Siz canınızı sıkmayın umarım sağlıkla dünyaya gelir
Umarım çok teşekkür ederim ♥️

Kızlar bugün beta değerim 271 çıktı☺️
İyi ki dün ki doktoru dinlemeyip bugün tekrar gitmişim, kan vermene gerek yok kendini ümitlendirme diyen doktorun yüzüne bu sonucu fırlatmak istiyorum.

Eklentiler

• Screenshot_2022-11-25-16-02-51-913_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    Screenshot_2022-11-25-16-02-51-913_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    51,3 KB · Görüntüleme: 28
Şimdi küfür edicem hiç yeri değil 63 cikmiş beta hcg 5 ve üstü gebelik 72462829384729204729146 mi çıkması lazım?? Böyle doktorlar olmaz olsun gerçekten panik ve korku dan başka birşey yaydıkları yok mutlaka başka bir doktora daha baş vur lütfen ben bu beta hcg değerlerine pek inanmıyorum çünkü herkeste farklı ilerliyor canım anlıyormusun lütfen sakın ol bundan 2 hafta evvel bir genç kadın daha yazmıstı böyle düşük yaparsın filan saçma sapan konuşma geçmiş ve kız şuan 6 hafta gebe yani bebek tutunmuş ve sağlıklı ilerliyor yemene içmene şurandan itibaren çok dikkat et bol sebze meyve günde 3 litre su ve folik asit tüket Akdeniz üsülü de yemen faydalı omega 3 mutlaka al stressden uzak dur ama bir kez daha hatırlatayım ayni şeyi.. insanız ve hertürlü krıtıklere acık olmak zorundayız insan hastalanabilir başka şeylerde başımıza gelebilir önemli olan bunlarla başa çıkabilmek inan hiç gebelik yaşamadım 1 kimyasalım var oda süpheli doktorun dediği.. insanlar neler yaşıyor lütfen tadını çıkar 🧿🙏🏼 çokta uzun oldu hakkını helal et..☘️

Şimdi küfür edicem hiç yeri değil 63 cikmiş beta hcg 5 ve üstü gebelik 72462829384729204729146 mi çıkması lazım?? Böyle doktorlar olmaz olsun gerçekten panik ve korku dan başka birşey yaydıkları yok mutlaka başka bir doktora daha baş vur lütfen ben bu beta hcg değerlerine pek inanmıyorum çünkü herkeste farklı ilerliyor canım anlıyormusun lütfen sakın ol bundan 2 hafta evvel bir genç kadın daha yazmıstı böyle düşük yaparsın filan saçma sapan konuşma geçmiş ve kız şuan 6 hafta gebe yani bebek tutunmuş ve sağlıklı ilerliyor yemene içmene şurandan itibaren çok dikkat et bol sebze meyve günde 3 litre su ve folik asit tüket Akdeniz üsülü de yemen faydalı omega 3 mutlaka al stressden uzak dur ama bir kez daha hatırlatayım ayni şeyi.. insanız ve hertürlü krıtıklere acık olmak zorundayız insan hastalanabilir başka şeylerde başımıza gelebilir önemli olan bunlarla başa çıkabilmek inan hiç gebelik yaşamadım 1 kimyasalım var oda süpheli doktorun dediği.. insanlar neler yaşıyor lütfen tadını çıkar 🧿🙏🏼 çokta uzun oldu hakkını helal et..☘️
Esveed Esveed ne güzel yazmış arkadaş kesinlikle katılıyorum. Sağlıkla büyüyüp gelsin kuzu🤲🤲🤲

Çok güzel yazmışsın canımm, o kadar haklısın ki... Allah razı olsun çok teşekkür ederim yorumun için ♥️

Dün betam 883 çıktı cumartesi günü randevum var umarım keseyi görürüm😍♥️
Oo çok güzel 🧿 hiç stres yapma gördün mü 63 filandi hani nolduuuu 😀 yaa ..o doktorların suratına suratına çarpıcaksın raporu aslında sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah rabbim 🧿🙏🏼 bişey kafana takma🎈

Oo çok güzel 🧿 hiç stres yapma gördün mü 63 filandi hani nolduuuu 😀 yaa ..o doktorların suratına suratına çarpıcaksın raporu aslında sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah rabbim 🧿🙏🏼 bişey kafana takma🎈
Çok teşekkür ederim canımmm aynen doktorun suratına çarpıcaksın sonucu... Allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah

X