BETA 2450 FAKAT KESE YOK

Canım bekleyecektim zaten ama benim beta değerim gitgide dusuyo artması gerekmez miydi bu normal mi

Amin canim insallah sağlıklı olur stres yapma hayırlısı neyse o olsun herseyin hayırlısı eğer sağlıklı bir gebeliksenher türlü olur ama sağlıklı degilse ne yaparsan yap vücut istemezmis buda rabbimin hikmeti hayırlısı olsun de sabırla bekle insallah sonu aydınlık olur

Saol canım inşallah teşekkür ederim
İnşallah sizlerin gebelikleri sağlıklı Bi şekilde devam eder hayirlisiyla alirsiniz bebislerinizi kucağıniza

Saol canım inşallah teşekkür ederim
İnşallah sizlerin gebelikleri sağlıklı Bi şekilde devam eder hayirlisiyla alirsiniz bebislerinizi kucağıniza
AMin insallah cümlemizin inşallah
Umarim belirsizlik ve beklemek çok zor igne başladı dr bide progestan başladı coraspin baslamsti ozeldeki dr dün kanama olunca kesti sanırım düşük riskimde var öyle dedi bekliyoruz

ben daha önce dış gebelik geçirdim.gec dillenmedi.betam düzenli arttı kanamam ağrım yoktu.5900 degerde kurtaj yapıp iğne vurdular.tupte değil tüp temiz dediler 10 gün sonra sol tüpün ucunda ancak gördük kese ve kalp atışını.ic kanama geçirdim ertesi gün ve sol tupum alındı neydi bu hiç anlamadım. bazen oradan çıkıp gitseydim 1 hafta sonra doktora gitseydim diyorum.cunku sonuç değişmedi.igne ve ilaca rağmen.. çektiğim eziyet yanıma kar kaldı.allah yardımcınız olsun.cok zor birsey

Kizlar beta HCG 17.80 ne demek doktorum bana hormon testi yaptı beta HCG pozitif 17.80 çıktı ama beni değerlerin normal dedi gönderdi ama sadece bu değerde biraz aklım karıştı

Kizlar beta HCG 17.80 ne demek doktorum bana hormon testi yaptı beta HCG pozitif 17.80 çıktı ama beni değerlerin normal dedi gönderdi ama sadece bu değerde biraz aklım karıştı
Bu deger hamile oldugunu soyluyor canim tebrik ederim bata kac gun var

Merhaba durumumuz cok benzer, benimde bir umuda ihtiyacim var resmen. Dis gebelik suphesi var . Beta adet gecince 120 1 hafta ssonra 693 1 hafta sonra 1475 . Yarin yine kan vrricem.Hic bir sekilde gorulmedi kese, adete gore 6.haftadayim. gec dollenmemi oldu bilmiyorum. Sizin bu sonucu gordgnzde kac haftakikti acaba.

Sana umut olmayı çok isterdim ama malesef benim gebeligim de kese görüldükten sonra bebek oluşmadı boş gebelik oldu 9. Haftada kürtaj oldum umarım sen hayırlı haberler alırsın Canını sıkma olumlu düşünmeye çalış

4+4de betam 4780di birgün sonra doktora gittim vajinalden keseyi gördü karından görünmeyeblr çünkü dedi. Çok küçüktü kese zaten 7mm gibi. Karından görünmemesi normal bence iki gün sonra tekrar baktır

Betanz çok yavaş ilerlemiş bir haftada iki kat artmış normalde iki günde bir artması lazm bu durumda sağlıklı gebelik olduğunu düşünmüyorum ama inşallah dış gebelik değildir mutlaka hergun kan verin takıp edin değer artıp azalıyor tekrar artyorsa veya yine böyle yavaş artyorsa bence iyi bı doktora gidin bebek tüplere yerlestiyse sıkıntı olur

Canım okuyunca denk geldim ve merak ettim. Ben de yarım rahimliyim ve gebeyim şimdi. Rahmimde perde varmış. Korkuyorum .Düşük ve erken dogum riskim var. Senin nasıl ilerliyor hamileligin şu an. Kanaman falan oluyo mu. Kaç aylık oldun

Hem yarım rahim hem de perde mi var canım ikisi birden olmaz diye biliyorum çünkü rahim iki taraflı gelişirmiş tam birleşmezse perde olurmuş ama yarım rahimde tek taraf gelişiyor yani perde olması mümkün mü? Ben şuanda 12 haftalığım bugün randevum var umarım her şey yolundadır. çok şükür şimdilik bir problemim yok ama rahim ağzı yetmezliği olabiliyormuş yarım rahimde o yüzden erken doğum riski var bunun için serklaj fikrini konuşacağız buğün doktorumla. Yine muayene sonrası bilgilendiririm sen şuan ne kadarlık hamilesin doğal yolla mı oldu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…