BETA 2450 FAKAT KESE YOK

Teşekkürler canım hiç merak etme bence senin de güzel gelişecek çünkü betan güzel düzenli . Dış gebelikte düzenli artmıyor bazı değerler 2 Gün sonra sabit kalıyor ya da çok az artıyor sonraki 2 gün iki kat arttığı oluyo ama genelde bir düzensizlik mevcut ben de çok okudum çünkü korktuğum için

Biraz bekle canım.. Benim doktor da göremedi 1 hafta sonra tekrar gittik alttan bakınca gördü...
İnan beklemek istiyorum ama dış gebelik şüphesi yüzünden doktorlar bekletmio ki canım pazartesi yine gel ozaman kesinleşir dedi gidicem mecbur
Senin nasıl oldu betan kaç iken goremedi işte benim alttan da görünmedi

İnş dediğin gibi olur canım saolasin pazrtsi yine bilgi veririm ins dualarınız da bana da yer verin
Rabbım kimseyi zor durumda birakmasin

Bende de bu ay böyle vajinada batma oluyor halsizlik gaz falan var bende yaklaşık 1 buçuk senedir uğraşıyorum 10 gün var benimde bakalım bizde ne çıkacak

Yaaa inanılmaz sevindim maşallah çok şükür nasıldı kese boyu ne kadarmış seninle değerlerimiz yakın ya merak ettim

Yaaa inanılmaz sevindim maşallah çok şükür nasıldı kese boyu ne kadarmış seninle değerlerimiz yakın ya merak ettim
Saol canım Allah razı olsun 4 4.5 haftalık felan dedi doktor kese boyu 5 cm felan galiba fakat biraz çevresinde kanama varmış progestan verdi onu kullancam artık çok şükür yinede sen nasılsın nasıl gidio

Kafama takılmıştın canım bu kadar düzenli beta artışına dış gebelik olmasına şaşırmıştım gerçekten çok sevindim gözünaydın inşallah Rabbim tamamına erdirsin hepimize
Vala canım diyorum o doktora hani değerlerim düzgün die olabilir dio düzgün artanlarda varmış dün ne kadar çok ağlattı beni anlatamam bugün iyiki farklı birine gitmişim herzaman farklı görüşler almakta fayda var

Saol canım Allah razı olsun 4 4.5 haftalık felan dedi doktor kese boyu 5 cm felan galiba fakat biraz çevresinde kanama varmış progestan verdi onu kullancam artık çok şükür yinede sen nasılsın nasıl gidio
5 cm mi mm mi canım ?. Bana da progestan verdi ve kan sulandırıcı iğne verdi daha önceki öykümü dinleyerek. Ben yarım rahimliyim doğal yolla ilk gebeliğim o yüzden elden gelen her şeyi yapalım dedi kan pıhtılaşmam var mı yok mu bilmiyorum ama yine de tedbir amaçlı verdi. Hala endişelerim var ama kendimi rahatlatmaya çalışıyorum Rabbim verdi ne kadar bizimle olmasını isterse o kadar bizimle olacak diye düşünerek hayırlısı olsun

Bence o doktor ultrason cihazını değiştirsin o kadar kolay dış gebelik diyene kadar valla bari desin ki istersen detaylı ultrasona gir bi bakılsın bu cihazla görememiş olabilirim falan desin çok iyi yapmışsın başka doktora giderek

Benimde değerlerimilk pazartesi sıfırdı cuma 15 sonra 37 sonra 107 korkuyom ya gecikmede oldu
Merhaba, bu mesajınızı daha yemi okudum da size sormak istediğim iki şey var.

1) süreciniz nasıl gidiyor? Her sey yolundadır Allahın izniyle inşallah

2) kanda ilk sıfır çıkmıştı dediniz ya.. bana bu süreci biraz anlatabilir misiniz? İlk kanı Gecikince mi verdiniz ? Bu arada idrar testi yaptınız mı vs vs

( soruyorum çünkü şu an regl 3-4 gün gecikti. İdrar testim de kuruma çizgisi bile çıkmıyor. Pazartesi regl ye 2-3 gün varken kan verdim çıkmadı) ( regl olsam bu ay olmadı der insan üzülür ama ben her gün acaba mı diye yaşıyorum ana psikolojik olarak yoruldum çok)

Merhaba gcikmeden 1 gün önce verdiğimde 0 çıktı bir gun gecikince sonra 3 gün sonra verdim 2 gün gecmisti onda 15 çıktı bundan bir gün önceden kaset test yaptım silik cikmisti 2 ye katlayarak gidiyor şuan dr normal diyor kontrole gidecegim ozamam daha net belli olcak belirsizlikler öldürüyor insani birde bat 1 hafta kala erken gbrlk testi yapmıştım silik cikmisti

Çok sevindim masalllah Rabbım sağa sağlık kucağına almayı nasip etsin ınsallah

Tabiki mm kusura bakma tatlım yanlış yazmışım Rabbım verdi o ol derse olur zaten sen kalbini ferah tut eminim çok güzel ilerleyen Bi gebeliğin olacak endişe etme lütfen stres insani çok kötü etkilio olumlu düşün onu çağır inan hersey daha güzel olur ozaman
Hepimiz için hayırlısı inş umarım 9 ayı sorunsuz tamamlarız Rabbım yardımcımız olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…