BETA 2450 FAKAT KESE YOK

Kese görünür ama kendini fazla kurcalatma zarar görürsün olmadi 2 hafta bekle öyle git doktora üstüne düşme bu kadar üstüne düşünce hayal kırıklığı bile oluyor inan buna alttan fazla kurcalarlar canin yanar sancin olur kendim yaşadım ondan diyorum normalde 8 haftalikken doktora gidiliyor diyorum ya biz sabirsiziz diye Rabbim kucaginiza almayi nasip etsin hem bebek 8 haftalik olacagi zaman rahim üstü bir dolgunlasiyor bı güzel duygular oluyor anlatamam bebek büyüyor ya benimki melek oldu Rabbim banada o duyguları yaşatsın tekrardan kucagima almayi nasip etsin inşallah

Cok çok haklısın gercekten çok teşekkürler tavsiylerin için ins en kısa zamanda hayırlısı ile kucağına almak nasip olur yavrunu

Henüz gitmedim yarın sabah tekrar gidicem 5 binleri geçmiş olması lazım degerin yine goremezsek diş gebelik şüphesi gerceklesecek gibi gercekten çok korkuyorum suanda
Daha doğrusu değeri göstermeye gittim cuma gel bakalım bu sefer karından gorunmesi lazım kesin dedi ama gerçekten ciddi anlamda çok korkuyorum ins hayirli sonuçlar alirim

Henüz gitmedim yarın sabah tekrar gidicem 5 binleri geçmiş olması lazım degerin yine goremezsek diş gebelik şüphesi gerceklesecek gibi gercekten çok korkuyorum suanda
Benim değerim de 4-5 bin civarı olacak saat 10da randevum var dilerim ikimiz de ve bugun gidecek herkes güzel haberler alsın cuma gününün hayrına

İlk defa gidicem heyecandan uyuyamıyorum sen de mi benim gibisin bu saatte uyanmışsın inşallah görünür sen ilk gittiğinde kaçtı beta ve vajinal bakıldı mı üstten mi baktı
Aynen öyle heyecandan ve korkudan uyuyamadim ben aslında iki farklı doktorla görüştüm biri karından biri vajinadan baktı ama göremediler karından bakan doktor bugün çağırmıştı işte sen çok çok iyi yapmışsın beklemekle benim gibi strese girmemissin en azından
İnşallah görünür ikimizinde hayirli haberler aliriz Rabbım kimseyi darda birakmasin

Ben daha önce bir düşük yaşadım o zaman doktor vajinal bakmış görmüştü keseyi. Bu sefer de erken görünmeyeceğini bildiğim için biraz bekleyeyim dedim üstten gözükür vajinal bakmaz belki diye. Tabi daha fazla bekleyemedim endişelerimden dolayı aman dış gebelikse naparım aman düşük tehlikesi varsa progestan başlarım diye diye iyice erkene çektim randevuyu

Amin canım amin merakla bekliyorum senin sonucunu da inşallah güzel haberlerle döneriz

Benimde bir evladım var ayrıca bikez kimyasal gebelikte yaşadım yalnız ilk cocugum da böyle ilerlemedi surec onda görmüştük keseyi vajinadan bakildginda aslında busefer doktora sık gitmiycem ağırdan alacam felan diodum ama dış gebelik korkusu beni yine doktor doktor gezmeye itti
Hakkımızda hayırlısı olsun inş bende senin sonucunu merakla bekliyorum haberleşiriz yine iyi günler canim

Malesef biraz önce ne karından ne vajinal yoldan göremedi doktor keseyi büyük ihtimal diş gebesin denildi beta verdim sonucu bekliyorum şaşırdım kaldım okadar üzgünüm ki ne yapmam nasıl bir yol izlemem gerektiğini bilmiyorum başka bir doktorla daha görüşmeyeli miyim yoksa iğneleri alıp kullaalnmali miyim gerçi beta durumuna göre ameliyatta olabilir denildi ben napim bisey deyin arkadaşlar çok caresız kaldim

Canım çok üzgünüm Rabbim hayırlı bir yol göstersin inşallah benim bu konuda hiç tecrübem yok ama dış gebelikte değerlerde genelde bir sıkıntı oluyor diye biliyorum senin artışların nasıldı detaylı tarihleri vererek yazabilir misin iki gün arayla baktınız mı artışa

Canım tekrar beta bakıldı 5500 olmuş en başından beri düzenli yükselio bana direkt iğne verecekti ama beta yi düzgün görünce pazartesiye kadar bekleyelim anlam veremiyorum dedi ikinci kez vajinal ultrason yaptı bu sefer kese gibi Bi oluşum görüyorum ama ne betayla uyumlu ne de şekli düzgün dedi bilmiyorum kafami karman çorman edip gönderdi beni ne hamileyim diebiliyorum ne dış gebelik

Ah canım ya seni çok iyi anlıyorum ama içini ferah tutmaya çalış betan düzgünse bence pazartesi güzel şeyler görürsün belki cihaz eskidir iyi görünmüyordur. İnşallah güzel haberler bekliyorum lütfen moralini güzel tutmaya çalış .
Gördüğü kesenin boyu falan kaç ölçtü mü? Ben de bugun gittim normalde 6+5 bebek bile görünmesi lazım ama sadece kese göründü 6mm ama beta değerinle uyumlu dedi. Belki geç döllenme oldu bebek göründüğü zaman daha iyi anlaşılıcak inşallah. Senin durumun da aynı olabilir

Kesenin boyutunu felan ölcmedi canim ya hani kese olduğundan da emin deilmis keseye benzer Bi oluşum ama şekilsiz felan dedi ya çok yeni bu durumda da betan yüksek anlayamiyorum dedi pazartesiyi bekleyelim dedi bakalim çok zormuş gerçekten beta düzgün olmasaydi igneye baslayacakti iğne fayda etmezse ameliyat dedi nebilim ins o duruma gelmez olaylar
Ama senin adına çok sevindim inş bebisi de görürsün kalp atışlarını da duyarsın sağlıkla kucağına alirsin ins canım benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…