Beta 13

derler

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2024
5
0
31
Merhaba arkadaşlar ben bu hafta gönül 150 kullandım 7 günümde catlama ignesı kullandım ve 36 saat sonra ilişkiye girdik ben 6 günümde test verdim sonuc 13 çıktı aradan bi gün geçti yıne test verdim bu sefer 4 çıktı acaba benim durumum ne başından gecen bana durumu anlatırdım ve adetıme daha 9

iğne sahte pozitif yapar. o yüzden iğneden 14 gün sonra test yapmalısınız. su an iğnenin etkisi gectikce değeriniz düsecek. eğer gebelik olursa sonradan trkrar yükselmeye başlayacak.

iğne sahte pozitif yapar. o yüzden iğneden 14 gün sonra test yapmalısınız. su an iğnenin etkisi gectikce değeriniz düsecek. eğer gebelik olursa sonradan trkrar yükselmeye başlayacak.
Geçen ay 12 mayısta regl olmustum 28-29 günde bir oluyorum normalde. 4 gün gecikmeyle
12 haziranda betam 1,20 oldu…en sonda 22 gün önce ilişki olmustu.Sizce yükselme olur mu

olacağını sanmam. ilişkinin üzerinden çok gecmis. benim ilişkiden 16 gün sonra değerim 300lerdeydi. 22 gün önce ilişki olmuş. gec döllenme bile olsa en az 17 günlük gebelik olması lazım o da kanda net olurdu

X