Beş Vakit Namaz Kılanlar...

Şuan adet dönemindeyim canım.

Allah'ın yardımı ve izniyle Elhamdulillah kılıyorum..

Senin tedavi sürecin ne oldu bu arada canım. Allah hayırlısını versin. Muradına ermeyi en kısa ve hayırlı zamanda nasip etsin inşaAllah..

Şuan adet dönemindeyim canım.

Allah'ın yardımı ve izniyle Elhamdulillah kılıyorum..

Senin tedavi sürecin ne oldu bu arada canım. Allah hayırlısını versin. Muradına ermeyi en kısa ve hayırlı zamanda nasip etsin inşaAllah..
tedavim bitti canım bugün çatlatma iğnesini vuruldum önümüzdeki 3-4 gün düzenli ilişki dedi işte canım..

heyecanlı bir şekilde bundan sonra bekleme sürecinde olacağım yumurtalarım güzel büyümüş canım ona seviniyorum dualarını eksik etme lütfen..:dua::dua::dua:

tedavim bitti canım bugün çatlatma iğnesini vuruldum önümüzdeki 3-4 gün düzenli ilişki dedi işte canım..

heyecanlı bir şekilde bundan sonra bekleme sürecinde olacağım yumurtalarım güzel büyümüş canım ona seviniyorum dualarını eksik etme lütfen..:dua::dua::dua:

MaşaAllah..

Allah hayırlısıyla bu zorlu süreçten zaferle ayrılmanızı nasip etsin canım. : )

İnşaAllah dileğine hayırlısıyla kavuşursun canım. Allah sana ve tüm bebek bekleyen kardeşlerimize hayırlısını versin. İki cihanda da sizleri mutlu edecek evlat(lar) nasip etsin yüce Allah'ımız. (amin)

MaşaAllah..

Allah hayırlısıyla bu zorlu süreçten zaferle ayrılmanızı nasip etsin canım. : )

İnşaAllah dileğine hayırlısıyla kavuşursun canım. Allah sana ve tüm bebek bekleyen kardeşlerimize hayırlısını versin. İki cihanda da sizleri mutlu edecek evlat(lar) nasip etsin yüce Allah'ımız. (amin)
ALLAH RAZI OLSUN ...
Canım dualarına en içtenlikle amin amin amin diyorum inşallah hayırlarla sağlıcakla sevinenlerden oluruz Rabbimiz senin de gönlündeki muradlarını hayırlarla sağlıcakla nasip eder inşallah amin..

ALLAH RAZI OLSUN ...
Canım dualarına en içtenlikle amin amin amin diyorum inşallah hayırlarla sağlıcakla sevinenlerden oluruz Rabbimiz senin de gönlündeki muradlarını hayırlarla sağlıcakla nasip eder inşallah amin..

Amin inşaAllah canım..

Allah senden de razı olsun.. :KK200::KK200::KK200:

bugün sabah namazım hariç tüm namazlarım kılındı..

1460013117445.jpg

selam hanimlar
32 yasindayim 15 senedir çok istediigm seyi absardim namazlarimi aliskanlik halien getrirdim çok sukur
sabah anmazina bi çare bulmam lazim uyanamiyorum hernzmaan

1 .5 ay kadar once oglum anneannesini sordu nerde diye, bende cennet de dim (insallah )
oglum biz niye gitmiyoruz dedi zamani gelince oglum deidm
buyuk kizim uzgun bi sekilde ama anne sen namaz kilmiyorsun nasil olacak, ALLAH in sitedigi bu deilmiydi kilmazsan nasil cennete gidicen deyince hiç bisey diyemedim ama bende biseyler oldu o an.. susutum ama içim susmuyordu agliuycakdim nerdeyse
o an kalkdim kildim ve hala birakmadim çok sukur
araya 10 gun ozel hal de girdi aynen devam simdi, bu ilk defa oluyor bu kdr uzun surduugu ve inaiyorum artik birakmiycam insallah ...
Allah kabul etsin insallah namazlarimizi ...

selam hanimlar
32 yasindayim 15 senedir çok istediigm seyi absardim namazlarimi aliskanlik halien getrirdim çok sukur
sabah anmazina bi çare bulmam lazim uyanamiyorum hernzmaan

1 .5 ay kadar once oglum anneannesini sordu nerde diye, bende cennet de dim (insallah )
oglum biz niye gitmiyoruz dedi zamani gelince oglum deidm
buyuk kizim uzgun bi sekilde ama anne sen namaz kilmiyorsun nasil olacak, ALLAH in sitedigi bu deilmiydi kilmazsan nasil cennete gidicen deyince hiç bisey diyemedim ama bende biseyler oldu o an.. susutum ama içim susmuyordu agliuycakdim nerdeyse
o an kalkdim kildim ve hala birakmadim çok sukur
araya 10 gun ozel hal de girdi aynen devam simdi, bu ilk defa oluyor bu kdr uzun surduugu ve inaiyorum artik birakmiycam insallah ...
Allah kabul etsin insallah namazlarimizi ...
amin canım benim çok sevindim inan namazlarını düzene koymana canımsen de bana dua et gülüm hayırlı sağlıklı salih ve saliha evlatlar için ..
ben de sabah namazlarına kalkmakta sorun yaşıyorum ama eşim tam düzene koydu namazlarını sabah namazını da hemen kalkıyor..
ALLAH aşkı tam olmayan ahiretini düşünmeyen insana namaz zülüm yük gibi gelir dedi o zaman ben de silkindim haklı çok haklı...

Hayırlı akşamlar kızlar. Nasılsınız?

Bugün haberlerde izlemişsinizdir ya da okumuşsunuzdur. Suriye'deki masum insanların üzerine kimyasal bombalar yağdırdılar insanlıktan nasibini almamış zalimler.

Allah rızası için, çırpına çırpına can veren o masum insanlara dua edelim Ya Rahim ismine sığınarak Allah'ın.

Mevla'mızdan yaralı mazlumlara Ya Şafi ismiyle şifa vermesini dileyelim

Allah bütün zalimleri Ya Kahhar ismiyle kahr-u perişan eylesin en kısa sürede inşaAllah. Zalimlerin yaptıkları kötülüklere engel olsun Rabb'imiz Ya Mani ismiyle.

Onların (mazlumların) o ağır imtihanlarını gördükten sonra derdim, sıkıntım var demeye utanıyor insan. Allah yardımcıları olsun bütün mazlumların, çaresizlerin inşaAllah.

Lütfen onlara dua edelim. Allah razı olsun şimdiden herkesten.

Son düzenleme:
Hayırlı akşamlar kızlar. Nasılsınız?

Bugün haberlerde izlemişsinizdir ya da okumuşsunuzdur. Suriye'deki masum insanların üzerine kimyasal bombalar yağdırdılar insanlıktan nasibini almamış zalimler.

Allah rızası için çırpına çırpına can veren o masum insanlara dua edelim Ya Rahim ismine sığınarak Allah'ın.

Mevla'mızdan yaralı mazlumlara Ya Şafi ismiyle şifa vermesini dileyelim

Allah bütün zalimleri Ya Kahhar ismiyle kahr-u perişan eylesin en kısa sürede inşaAllah. Zalimlerin yaptıkları kötülüklere engel olsun Rabb'imiz Ya Mani ismiyle.

Onların (mazlumların) o ağır imtihanlarını gördükten sonra derdim, sıkıntım var demeye utanıyor insan. Allah yardımcıları olsun bütün mazlumların, çaresizlerin inşaAllah.

Lütfen onlara dua edelim. Allah razı olsun şimdiden herkesten.
edelim gülüm ALLAH RAZI OLSUN senden de...
ALLAH ONLARI KAHREDER ELBET masumların bir gün ahı çıkar..

Hakkınızı helal edin kızlar. Benden yana herkese hakkım helal. Allah gönlünüzdekini hakkınızda hayırlı olacak şekilde nasip eylesin. Hakkınızda hayırlı olanı da gönlünüze razı eyleyerek nasip eylesin (Amin)

Allah'a emanet olun..

X