Beş Vakit Namaz Kılanlar...

Amin canım , eşimde dün öyle konuştu .. ibadetlerimizi yapalım Rabbim e duamızı edelim, zamanını biliyor bizim kulluktan başka yapacak bişeyimiz yok itikadımız düzgün olsun Rabbim e havale edelim sıkıntımızı...

bilemiyorum ki ben rahim filmi çekildim sol tüpüm kapalı çıktı ama bacağım kasılmıştı sol bacağım o yüzden çok sıktım kendini dedi emin değildi doktor..3 ay oldu bekleyelim dedi tüp bebek görünüyor dedi
bence sen canım imkanın varsa hulusi hocaya git..
ben de özel bir kliniğe gittim oranın muayenesi 60 tl başkent 120 sanırım..bana daha ucuza patlar demştim ama benim kilo problemim olduğundan bana mama verdi vitamin falan ilaç falan derken 600 tl ile çıktık hastaneden ama ben de çok memnun kaldım gittiğim doktordan yenimahalle lina kadın doğum a gittim doktor mine kermalli onu da tavsiye edebilirim kapalı bir bayan..
bizde borçlar yüzünden hep erteledik ama artık zaman iyice geçti yaş geçiyor eşim borç falan aldı etti biraz da kredi kartları derken artık gözden çıkardık..
hayırlısıyla gideceğim tedavi zamanı buraya yaz canım sana da dua ederim ben kendi adıma inşallah diyrum kimin duası kabul olur bilinmez

Amin canım , eşimde dün öyle konuştu .. ibadetlerimizi yapalım Rabbim e duamızı edelim, zamanını biliyor bizim kulluktan başka yapacak bişeyimiz yok itikadımız düzgün olsun Rabbim e havale edelim sıkıntımızı...
kesinlikle canım ALLAH kulunun taşıyamayacağı yükü yüklemez ibadetlerimizi yapmadıkça nefsimizin oyuncağı oluyoruz

ben adetimin 2. günü gitmek lazım diye okudum forumlardan o şekilde mi randevumu alayım .. bazı kan testleri o zaman iyi çıkarmış

ben adetimin 2. günü gitmek lazım diye okudum forumlardan o şekilde mi randevumu alayım .. bazı kan testleri o zaman iyi çıkarmış
evet hormonlarına bakacaklar onlar adetliyken iyi çıkar canım ben de adetime yakın gittim benden hormon tahlili de istedi ben devlette yaptırıp diper muayene zamanı götüreceğim sonuçları

çok güzel konuşuyorsun gerçekten öyle nefsimizin oyuncağı oluyoruz dünyalık işlere çok kaptırıyoruz kendimizi.. bende lina kadına gittim rahim filmimi orada çektim.. meral hanım ama pek güvenemedim.. önce mine hanımı istemiştim ama yoğun dediler, fiyatlar çok yüksek gerçekten eşimle beraber bizde maddi kısmını ayarlamaya çalışıyoruz.. benim yaşım 35 meral hanım o yüzden tüp bebeğe geçelim aşılama ile oyalanma dedi ama bünyelerinde tüp bebek yok dısarıdan yapıyorlar hrs ile çalışıyorlamış koru yada hangisi maddi olarak bize uyarsa dedi eşimde biraz ara verelim çok üzüldün dedi bende o arada araştırma yaptım daha uygun diye düşündüm başkent

yarın randevumu alayım dediğin gibi o şekilde birde başkent tüp bebek çok yakın eşimin çalıştığı yere iyi olur.. forumdaki arkadaşlar çok güzel bahsediyorlar hastane ve doktorlar hakkında..içim çok rahatladı..

bende namazda pek istikrarlı olamadım üniversiteden sonra sürekli vakit kaçırmalar tam kılayım iş tüm vakitleri ama olmuyor kılacaksın işte şimdi öyle yapıyorum sabah ezanına çok rahat kalkıyorum oysaki depresyondayım bu çocuk işi beni çok yıprattı iş konuları da oyle kamu ya atanayım diyorum arkadaşlarım kamuda bayanlar iş saatleri belli bayan için en uygunu ama bizim ibadetimiz tam olmadığı için hiç bir şeyimiz doğru olmuyor mamalesef ama beraber başlayalım arkadaşlar destek olalım birbirimize...

şimdi sen lina da mı tedavi göreceksin?
evet canım linada iğneli tedavi olacağım ilişki doğal yolla olacak bakalım şubat ayında nasipse benim kilo sorunuma değindi mine hanımı çok beğendim ben canım bakalım çok ilgiliydi siteden bir arkadaşım tavsiye etti işte

bende namazda pek istikrarlı olamadım üniversiteden sonra sürekli vakit kaçırmalar tam kılayım iş tüm vakitleri ama olmuyor kılacaksın işte şimdi öyle yapıyorum sabah ezanına çok rahat kalkıyorum oysaki depresyondayım bu çocuk işi beni çok yıprattı iş konuları da oyle kamu ya atanayım diyorum arkadaşlarım kamuda bayanlar iş saatleri belli bayan için en uygunu ama bizim ibadetimiz tam olmadığı için hiç bir şeyimiz doğru olmuyor mamalesef ama beraber başlayalım arkadaşlar destek olalım birbirimize...
burada her zaman birbirimize destek olalım canım ben de adet sonrası bazen aksatıyorum ama düzenli ibadet çok önemli zikir tövbe çekmek falan Kuran-ı Kerim okumak dinlemek nefsimizi köreltmeli ona itiati öğretmeliyiz canım..
birbirimize bebek konusunda da destek olalım sen de gittiğinde burada yaz bana canım..
aşılama da başkent de 1000 tl falan olur heralde arkadaşım öyle demişti işte ek takviyeleridir vitaminidir falan bence bir kez aşılama dene hiç bir şey kaybetmezsin sonra tüp bebeği dülünürsün

çok güzel konuşuyorsun gerçekten öyle nefsimizin oyuncağı oluyoruz dünyalık işlere çok kaptırıyoruz kendimizi.. bende lina kadına gittim rahim filmimi orada çektim.. meral hanım ama pek güvenemedim.. önce mine hanımı istemiştim ama yoğun dediler, fiyatlar çok yüksek gerçekten eşimle beraber bizde maddi kısmını ayarlamaya çalışıyoruz.. benim yaşım 35 meral hanım o yüzden tüp bebeğe geçelim aşılama ile oyalanma dedi ama bünyelerinde tüp bebek yok dısarıdan yapıyorlar hrs ile çalışıyorlamış koru yada hangisi maddi olarak bize uyarsa dedi eşimde biraz ara verelim çok üzüldün dedi bende o arada araştırma yaptım daha uygun diye düşündüm başkent
lina da rahim filmini kaça çekindin canım ben atatürk araştırmada çekinmiştim

lina da rahim filmini kaça çekindin canım ben atatürk araştırmada çekinmiştim
canim ben linada 500 tl verdim kasim ayinda meral hanim cekti rahim filmini yarin da ilk isim randevu almak tekrar hulusi beyden dedigin gibi belki asilama deneyelim diyebilir

canim ben linada 500 tl verdim kasim ayinda meral hanim cekti rahim filmini yarin da ilk isim randevu almak tekrar hulusi beyden dedigin gibi belki asilama deneyelim diyebilir
Ben mine hanima gitmesem Hulusi hocaya giderdim o seni bence çok iyi yönlendireceğiz.
Hayırlı olsun gülüm inşallah tedavin bizi habersiz bırakma

Ben mine hanima gitmesem Hulusi hocaya giderdim o seni bence çok iyi yönlendireceğiz.
Hayırlı olsun gülüm inşallah tedavin bizi habersiz bırakma
hayırlı sabahlar canım;
bugün sabah namazını kılarken aklıma geldin hep beraber birbirimize destek olup kılalım aksatmamaya çalışalım, bol bol tevekkül etmiş olur birbirimize de dua etmiş oluyoruz ... çok iyi oldu böyle sanırım, günlük kılalım vakitlerimizi haberleşelim 21 gün bir işi sürekli yaptığında alışkanlık olur ve devam edersin ne dersin bugün başlayalım mı 21 günlük sürece hep beraber ..

burada her zaman birbirimize destek olalım canım ben de adet sonrası bazen aksatıyorum ama düzenli ibadet çok önemli zikir tövbe çekmek falan Kuran-ı Kerim okumak dinlemek nefsimizi köreltmeli ona itiati öğretmeliyiz canım..
birbirimize bebek konusunda da destek olalım sen de gittiğinde burada yaz bana canım..
aşılama da başkent de 1000 tl falan olur heralde arkadaşım öyle demişti işte ek takviyeleridir vitaminidir falan bence bir kez aşılama dene hiç bir şey kaybetmezsin sonra tüp bebeği dülünürsün
tedavi sürecini de umarım çok iyi atlatırız haberleşelim sürekli...manevi destek oluyoruz böyle birbirimize..

günaydın kızlar dün kılamadım nmazımı yıne çok üzgünüm. iş yerinde kılamıyorum eve gttiğimde misafr gelcekti bebeğimle oynadım yemek hazırladım yedik kalktık oğlumu yıkadık misafr geldi geç gttiler oğlanı doyur uyut ütü yap derken yine kaldı :KK43:

tedavi sürecini de umarım çok iyi atlatırız haberleşelim sürekli...manevi destek oluyoruz böyle birbirimize..
haberleşelim canım özelden de yazabilirsin ben buralarda olurum sen de bir muayene ol haber et canım

günaydın kızlar dün kılamadım nmazımı yıne çok üzgünüm. iş yerinde kılamıyorum eve gttiğimde misafr gelcekti bebeğimle oynadım yemek hazırladım yedik kalktık oğlumu yıkadık misafr geldi geç gttiler oğlanı doyur uyut ütü yap derken yine kaldı :KK43:
aman aman canım ihmal etme namazlarını vakit yoksa farzlarını kıl yine de kıl ama sünnetleri de ihmal etmeyelim Peygamber Efendimizin şefaatinden mahrum kalırız yoksa

X