Beş Gün Geciken Regl?

Regli 5 günden fazla gecikip gebe olduğunu öğrenenler veya stresten gecikenler?

• Gebeydim

• Regl oldum

Oylama sonuçları oy kullanıldıktan sonra görülebilir.

Happymom1

Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2022
228
123
25
Merhaba değerli arkadaşlar gerçekten çok bunaldım ve artık kafayı yemek üzereyim varsa bir kadın doğum doktoru veya bu durumu yaşayan arkadaşlarım lütfen yardımcı olun.Korunmadığımız ve bir yıldır bebek istediğimiz için normalde bat tarihim olan 25 aralıktan bir gün önce kaset test yaptım negatif çıktı dedim herhalde günümde olurum olmadım regl gecikmemin üçüncü günü acile gittim beta verdim 0,00 çıktı hala regl olmadığım için dün sabah erkenden kadın doğuma gittim.Doktor ultrasonla baktı hiçbirşey yok stres,uykusuzluktan gecikmişsindir dedi ve regl söktürücü yazdı fakat kullanmaya korkuyorum ya geç gebelikse diye.Bu konuda çok yazılar okudum arkadaşlarıma danıştım çünkü onlar da biliyor ben her zaman tam günümde ya da bir iki gün erken mutlaka regl olurum.Bilmiyorum artık ne yapacağımı şaşırmış durumdayım lütfen fikri olan herkes yazsın.
Not:Sağ kasığımda ve sol kasığımda anormal şekilde ağrılarım sık idrar çıkmam ve bazı geceler göğüs sızıma uyuyamadığım geceler oluyor ayrıca çok halsizim hep.

Yok mu bir fikri olan ?

Belirtileriniz psikolojik
Değer 0 dan yüksek çıksa bi şans derdim ama üzgünüm
Stres ya da mevsimsel olabilir

Canım merhaba geç döllenme de adet gecikmesinden 10 gün sonra net belli oluyor eğer olmaz isen ayın 5 ine kadar tekrar test yapmani öneririm

Balım naptın, merak ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…