Bereket İçin

dilbaz

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2011
180
281
Merhaba arkadaşlar, eşimde bende çalışan insanlarız, çok şükür iyi de bir kazancımız var. Ama evlendiğimizden beri bir bereketsizlik var üzerimizde, sürekli borç ödüyoruz, hep eksiye düşüyoruz. Ortada ne ev ne arsa öyle bir birikimimizde yok tabiri caizse gelen gidiyor ve gittiği yerde belli değil. Hani tamam şimdi düze çıkacağız dediğimizde hep başka birşeyler çıkıyor, bir türlü anlam veremiyoruz, harama başkalarının hakkına dikkat ederiz, çok lüks içinde yaşayan insanlarda değiliz ama olmuyor maddi olarak bir türlü durumumuzu düzeltemiyoruz.

Allahım başka dert vermesin ama her ay aynı sıkıntıyı yaşamaktan sıkıldım yoruldum artık, esma, salatı tefriciye, ayetel kürsi, fatiha, aklınıza ne gelirse yani sırf maddi sıkıntılardan kurtulalım diye çok dualar ettim ama yine aynı durumdayız.

Sizden ricam bildiğiniz özellikle maddi konularda sıkıntınızı giderdiğiniz bir dua var mı, yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim...

Son düzenleme:
129 Ya Latif hergun mutlaka cekin insallah paranin bereketlenmesi ve hayirli rizik icin
bana da arkadasim demisti ikimizde ogrenciyiz ve cok faydasini gorduk hamdolsun

Günaydın arkadaşlar, dün bir dua öğrendim bende, sadece bereket için değil ne isterseniz ona niyetlenip hergün sabah akşam 7 kere Tevbe suresi 129. ayeti okursanız özellikle anlamını düşünerek dileğiniz olurmuş. Ben bereket için yapacağım...

Fein tevellev fegul hasbiyallahu lailahe illa hüve aleyhi tevekkeltü ve hüve Rabbül arşil azim. (Eğer aldırmazlarsa de ki: «Bana Allah yeter! O'ndan başka ilah yoktur! Ben O'na dayanmaktayım ve O, o büyük Arş'ın sahibidir!)

X