Berbatt Labioplasti sürecim acil yardım

selenslrl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2024
4
1
Kızlar Labioplasti ameliyatımın 6. Günündeyim ve Şuan iç taraftaki dikişlerim açılmış durumda yarın gidip tekrar lokal anestezi ile bir kaç dikiş daha atacağını söyledi doktorum fakat sürecim çok zorlu acılı ve ağrılı geçiyor ödemim oldukça baya var sol tarafım daha büyüktü benim ve şuanda sol tarafımdan sıkıntı yaşıyorum zaten korkutmak gibi olmasın ama yada bendemi böyle oldu bilmiyorum ameliyattan sonra lokal ile oldum yine anestezinin etkisi geçince aşırı derecede ağrım ve acım olmuştu yani burada 2 günde ayağa kalkanlara inanamıyorum ben yürüyemiyorum bile aranızda bu durumu yaşayan hanımefendiler varmı varsa bana yardımcı olurmusunuz lütfen

Merhaba, bende de aynı durum oldu. Fakat ben buz uygulamasını doğru yapmadığım için aşırı ödemden dikişlerim açılmıştı. 5.gün tekrar dikiş atıldı. Sol taraftı. Sonrasında buzu düzgün şekilde uyguladığım için bir sorun yaşamadım. Bir de sıvı tüketiminden korkmayın. Suyu bol bol için.

Merhaba
Öncelikle teşekkürler yanıtınız için Benimde aşırı ödemden dolayı dikişim açılmış ben buz uygulamasını ameliyattan sonra yaptım 2 gün fakat benim daha ameliyat sırasında şişmeye başladı ve eve gelir gelmez açıldı bende fark etmedim normal kanamadır diye dikişim atıldı 4 gün oluyor Şuan iyiyim sağ taraftaki ödemim inik durumda açılan yer sol taraf ise hala ödemli sizin ne kadar sürede oradaki ödeminiz indi ?

Benim 2 hafta sürdü inmesi Hatta görüntüsü bu ne böyle bana ait değil gibi duruyor diyordum. 20 günden sonra normale yakın oturmaya başladım. 1 ay sonra oturabiliyordum rahat şekilde.

Benim 2 hafta sürdü inmesi Hatta görüntüsü bu ne böyle bana ait değil gibi duruyor diyordum. 20 günden sonra normale yakın oturmaya başladım. 1 ay sonra oturabiliyordum rahat şekilde.
Peki hangi yöntemle yapıldı bir bilginiz varmı çünkü teknikde iyileşme sürecini etkiliyor

Normal cerrahi işlem şeklinde yapıldı. Lazerle yapılmadı. Kişiden kişiye ve dr un tecrübesine göre de değişiyor benze bu iyileşme süreci. Sizin işleminiz çok yeni, fazla ayakta kalmamaya hatta direkt yatın. Normalde vücudunuz ödem yapan bi vücutsa bu da etkiliyor. Sıvı tüketmeyi ihmal etmeyin.

Teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için sağolun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…