Selülit berbat görünen selülitlerim:(

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
Ben 52 kiloyum lakin hareketsizlikten ötürü kaslarım hiç sıkı değil ..hâl böyle olunca bende de selülit var göbek de var baya baya löp löp et şaka gibi.. kilo vereyim diyorum ama 36bedenim.. yahu hanım hanım bu bedene bu selülit ne demezler mi??

Ben de hep siz hiç basenleri geniş bir bisikletçi gördünüz mü diye soruyorum bunu diyenlere. Kendimi bildim bileli bisiklet üstündeyim ben de. Ne basenim geniş, ne bacağım kalın.

Bende eklemek istiyorum squat bacak kalınlaştırmıyor. Ama akşam tv karşısında tüketilen abur cuburlar ve hareketsiz bir yaşam kalınlaştırır.

Ben 52 kiloyum lakin hareketsizlikten ötürü kaslarım hiç sıkı değil ..hâl böyle olunca bende de selülit var göbek de var baya baya löp löp et şaka gibi.. kilo vereyim diyorum ama 36bedenim.. yahu hanım hanım bu bedene bu selülit ne demezler mi??
Haha ne güldüm ya çok yaşa sen aynen öyle bende 36 bedenim bu hal ne:KK49::KK48:

Canım benim de vardı ama diyete ve spora başladıktan sonra resmen bitti gibi. Sadece 1 ay oldu hem de.
Nescafe, filtre kahve, asitli içecekler hayatımda yok.
Bol spor var, ki benim bacaklarımın üst kısımlarında ön tarafta bile vardı. Sıkınca böyle löp löp iğrenç.
Popomda vardı. Şimdi neredeyse hiç yok.
:cool:
ay ben spora başlayım o zaman ya çok kararsızdım çünkü:KK43:

X