Makyaj Ürünleri benleri kapamak için fondöten önerisii

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

merve9292

Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2013
8
0
merhaba kızlar esmerim ve maalesef cildimde benler varr hiç hoşlanmıyorum bunlardann ve yardımınıza ihtiyacım var etkili kapatıcı özelliği olan önerdiğiniz fondötenler neler yardımcı olur musunuz?:44:

Bende de benler var ama kapatmak icin ugrasmiyorum. Benleri aldirmayi deneseniz daha iyi olmaz mi? Cunku surekli fondoten cildinize de zarar verecektir. Ama illa iyi kapatsin diyosaniz chanel,lancome ve mac en memnun kaldigim fondotenler.

biraz araştırma yaptım bu konuda ama tam emin olamadığım için yüzümde iz kalma ihtimali olduğunu söylediler bu yüzden üzerine düşmdim diebilirm. Öneriniz için tşekkürler denicem

Clinique nin bı fondeteni var..iyi kapatıyor..ben yüzümden 3 tane ben aldırdım..senelerce cesaret edememiştim..yok kanser yaparmış da iz miz kalırmış da mis mis..aksine benler tehlike arz edebilr bu yuzden aldırip tahlile gondermek daha iyi.ilk aylarda iz ve pembelik oluyormakyajla kapayabiliyorsun..6-7 ay sonra hiç iz kalmadı bende aynada yerini bile bulamam suan..uyuşturuyor Dr ve hiç acımıyor..ben kas aldirirken bile acıdan ölen ben bile :)

ben devlet hastanesinde tüm benlerimi aldırdım şimdi iz falan kalmadı çok memnunum yani
ama fondöten olarak maybelline affinitone hem çok uygun fiyatı hem de süper bi fondöten

benlerin üzerine kapatıcı uygulayın, sonrasında çok kapatıcı özellikli bir fondötene gerek duymayacaksınız. sonuçta kapatıcılıkları ne kadar yoğunsa formülleri de o derece ağır oluyor.. kapatıcılar da ağır ürünler ama böyle en azından bölgesel kullanmış olusunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…