benımkıyle ılgılı..

Iyı de ask mesk konularından akıllanılmıyor arkadaslar buna pek ınanmıyorum, tamam feyz alınıyor kendimize hım bu böyleydi böyle olmuştu dıyebılıyoruz ama kesin karara varamıyoru her erkek farklı her yaşanan olay farklı herkeste yaşandıgı gıbı de durmuyor ya, kolay degıl neyse unutmayı deneyelım bu da kolay degil.

benim gibi mi ben 15 ay bekledim bekledim...ve geldi beni ben geldim diye aramadı tesadüf karşılaştık şilede hergün arada laf sokmak için yanıma uğradı 1 gün olsun bütün gününü benimle geçirmedi sonrada onu bekleyen ben değilmişim gibi terketti beni...bizim olay daha farklı patiskanınkinden patiskam ben sana hep sölerim benim gibi acı çekmeni istemem sen biliyorsunbenim neler çektiğimi allah düşmanımın başına vermesin...sende yol yakınken vazgeç bu sevdadan...o seni sevseydi yanında olurdu...sesini duyamadan yapamazdı...

hehe selana gelıp yani yüzüme bı tokat atsan kafama otursan daha açık ve net olurdu naniknanik
bu kadar açık konusulur mu kızım, ya kırılsaydım sımdı, nck nck nckkk neyse bılıom dedıklerın dogru neyse kı ... eywalah ciğerım saolasın kızancım

ivet tuçem, sevse zaten yanımda olurdu bı sekılde sesını duyurmak benım sesımı duymak, sevdıgını sölemek ısterdı benım yaptıgım gıbı, böle kuru kuru bekletmezdı benı

demek ıcınde bı ufacık sevgısı yokmus kı bakmadı yüzüme umursamıyor benı böle sevgı olmaz bu ancak kendımı kandırmamdan ıbarettır.. tabı kendımı kandırmam ıcın yogun destegı de oldu ama böle olmaz bu kuru kuru bekletılmezdi.

bi erkek sevgiliyken ayrılmak istiyosa çaba göstermeye hiç gerek yok.hayattaki son erkek o değil.seni gerçekten sevecek birisi mutlaka var bu hayatta.hiç üzülme ve kafanı yorma artık

en yakın arkadası vardı o da gıderken ayrılmıstı sevgılısınden sımdı bakıyorum yıne beraberler sevgılısıyle,
hem de kız böle partı kızı bışeydı, ben o kız hakkında sokak kızı demıstım aynı sokak kızı gıbı bıseydı nerede yatıp kalktıgı bellı degıldı dıye, cocuk da sureklı bunu aldatıyordu kız hıc umursamıyordu cok da uzun yıllardr cıkıyorlarmıs sımdı yıne beraberler böle cocuk sahıplenmıs bu defa kızı işte dönücem aslı için falan yazmış her yere, benımkı de gıderken ayrılmıstı ama haberı yok benden bı haber edınmeye bıle calısmıyor ne kötu alah karetmesın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…