benımkıyle ılgılı..

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
hayat hep kader kısmet.. kızlar, benım erkek arkadasımla 2 ay cıktık,
sonra oydu buydu şuydu dedık askere gıderken ayrıldık,
ayrılmaya ayrıldık da evlılıgı vs yı işsizliğimizi her seyı bahane yaptık gıttı
gıderken 1 ay daha sevdım, gıttı 1,5 ay oldu bekledım ınancla beklersem döner dedım,
bugun bakıyorum kı uyelıklı chat sıtelerıne benım onun uye oldugunu bıldıgımı bıle bıle gırmıs dolasıyor kendıne ızmırden kız bakıyor hala, kendısı doğuda asker,
bu ıs bu mu yahu,
hadı dedım severek ayrıldık askerlık pıskolojısıdır dedım
babasının pesınden annesı hep koşmuş o yüzden öle ıstedı sandım toplam 2,5ay oldu karsılıksız bekledım maıl yazdım aramasını bekledım,
aramadı vazgecıyorum cunku benı sevmıyor buna ınanıyorum, sız sız olun kımseyı karsılıksızken sevmeyın beklemeyın, cunku haata ettıgınızı son anladıgınızda cok gec oluyor.
sız de benı takıp etmıstınız dogru karar verdım degılmı su an.. desteklemenızı beklıyorum nedense

• Konu Sahibi EU1
inan çok üzüldüm,ilişkiler böyle bitmemeli ya..erkekler bazen çok düşüncesiz.sevmiyosan baştan başlama,hadi başladın karşındakini incitmeden bitir..

• Konu Sahibi EU1
daha öncede bir konunuza yorum yapmistim,hatirliyorum..
acikcasi erkek arkadasiniz sevgisinde samimi olsaydi askere giderken sizden ayrilmazdi yada ayrilmayi kabul etmezdi...bu durumda dogru bir karar vermisiniz gibi gözüküyor
hakkinizda hayilisi olsun.

• Konu Sahibi EU1
Seven insan sensin,dayanamıyorsun,arıyorsun,mailler yazıyorsun,üye oldugu arkadaslık sitelerindeki mesajlarını takip ediyorsun ve kimbilir anlatmadıgın daha neleri neleri dusunuyorsun onunla ilgili.Adı üstünde"sen seven insansın"çünkü...asla inanmıyorum,peşinden koşulmasını bekledigine,kıskandırmak icin o sitelerde gezindigine.Seven insan sevdigine kıyamaz.O sitelerde gezindigini bilmene,başkalarıyla iletişim halinde olduğunu fark etmene dayanamaz,sesini duymadan duramaz ( askerde ustelik ) maillerine karsılık yazmadan ici rahat etmez.Kendine güveni olmayan,karakteri oturmamıs,kararsız,ne istedigini,ne yaptıgını bilmeyen,işin eğlence kısmında yaşayan vs.erkek türü adı veriyoruz bunlara.Kısaca "delikanlı değil,adam değil"de diyebiliyoruz.Elbette ki butun bunları severken söylüyoruz.Sevip jest bekleyen,ellerini özleyen taraf olunca söylüyoruz."Gelsin,seviyorum desin,arasın,sorsun,askımız icin mucadele etsin "diyoruz,istiyoruz ama sevmeyince de işimize geliyor bu tur davranıslar sergileyen erkekler."ohhhhh sinek gibi yapışmıyormus,laftan anlıyormus,bitti gitti"diyerek seviniyoruz.İlişkinin bitmesinden erkekler ilişkinin bitmesi yorumunu cıkarıyor ve vakit kaybetmeden yenisinin peşine düşüyorlar.Erkekler imadan anlamıyorlar.Kesin bir dil kullanmak gerekiyor.Baya bir konu üzerine düşünmüşsünüz ve sonunda birlikte olmanızın doğru olmadıgına kanaat getirmişsiniz.Bu konular demek ki sevgilinin üzerinde baya bir baskı yaratan konularmıs ki su anda kendini kuş gibi özgür hissediyor.Seninde artık boş beklentiler içinde üzülmemen gerekiyor.Severken unutmak zorunda kalanlar arasına hoşgeldin demekten başka mantıklı yol göremiyorum.En yakın zamanda iş sahibi olmanı diliyorum.O zaman işinle oyalanır,yeni insanlarla tanısır,eğlenir,kukuman kuşu gibi düşünmek zorunda kalmazsın.

• Konu Sahibi EU1
minimor aglattın kzım benı senağlama cok guzelmıs yorumun, tesekkur ederim sana

• Konu Sahibi EU1
Hayatim anlamadigim sey vazgeciyorum diyorsunya neyden vazgeciyorsun!!!CADIARZU

Sen zaten onunla beraber degilsinki, ayrilidiniz anlattigna göre!!!

O seni sevseydi isteseydi askerlik degil dünyanin öbür ucuna gider yine gelir senin olurdu, sen kendi kendine ümitlenmissin kendini avutmussun, bir umut beklemissin, neden??benneyaptımki

Sevdigin icin tabiki!! Sevgi ne zaman güzeldir? karsilikli oldugu zaman!a.s

Salla gitsin be güzelim SEVENE CAN FEDA SEVMEYENE EL VEDA

• Konu Sahibi EU1
ben daha önce Askerlikle ilgili olan başlıkta da yazmıştım öyle hatırlıyorum çünkü
bence iyi yaptın bu kararı almakla
Belirsizlikler insanı yormaktan öteye götürmez ve sonunda sende haklı olarak yoruldun
Sana değer vereni bekle ki beklediğine deysin
Aklında keşkeler kalmyacak emin ol çünkü sen elinden geleni yaptın geriye dönüp keşke şunu da yapsaydım da demeyeceksin şu günden sonra
hep böyle dua ettim sana da tavsiye edeyim ;
RABBİM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMA HAYIRLI EYLE
HAKKIMDA HAYIRLI OLANIDA GÖLÜME RAZI EYLE
üzülme sakın herşey gönlünce olsun

• Konu Sahibi EU1
arkadaş, askerliği bitmeden bunları gördüğün, öğrendiğin için kendini şanslı hissetmelisin bence. ya askerliğin sonuna kadar bekleseydin habersizce? hayatına umutla devam etmeni ve bu durumdan aldığın dersi unutmamanı dilerim. bence de sevgi karşılıklıdır. (burada karşılık bekleyerek her hareketi planlamaktan bahsetmiyorum tabii ki)

• Konu Sahibi EU1
tabi ki doğru karar vermişsin.. olayın içinde olunca tam göremiyosun tabi ama doğru merak etme.. hatta braz gec kalmış bi dogru bile dyebilirm :)

çok doğru yapmışsın bence canım sen isevmediği çok belli tabi...yeni hayatında cok mutlu olmanı seni deliler gibi seven yere göğe sıgdıramayan ,sana deger veren ve senin de sevecegin birini bulmanı diliyorum.

ahhh patiskacım yaaa... ne diim sana ... ama hep diyorum ya sen elinden gelen herşeyi yaptın... yapmadığın şey kalmadı kendi içinde de... bu yüzden için rahat olsun... biliyorum ben biraz askerlik psikolojisi dedim ama ... çok istedin biliyorum gelmesini yeniden... en iisi bence de özgür bırakmak kendini... çok kızacaksın bana ama... daha fazla bişiler yapma... en kısa zamanda dilediğin gibi bi iş bulucaksın sen :) o zaman da sadece kendin için çalış olur mu... sen anladın ne demek istediğimi :)

üzülme noluuurr...

Biliyorum böcüğüm, en azından aklımızda bir şey kalmadı, her türlü şeyi denedik bu konuda. Sonuna kadar zorladık en azından bunu biliyoruz.
Verdiğim karar doğru mu dıyorum hepiniz doğru dıyorsunuz ben de doğru olduğuna inanıyorum.
Bugün başlamam için bir iş bulmuştum ama ayaklarım geri geri gitti, kendim için yapıcam bunu henüz çok hazır değilim biliyorum gidemedim bile işe. Ama kötü gitmiycek hiçbir şey biliyorum kafam net.

sevmek okadar farklı bir duyguki karşılıksız yalın ve temiz böyle olmasa ayrıldıgınız bir kişinin hayatını neden merak edip girdigi siteleri takip edesiniz. şimdi biz size unutun gitsin desekde önce sizin beyninizin sonrada kalbinizin unutması lazım aşk zor mesele size kolay gelsin fikrim ondan size ne köy ne kasaba olur

Biliyorum böcüğüm, en azından aklımızda bir şey kalmadı, her türlü şeyi denedik bu konuda. Sonuna kadar zorladık en azından bunu biliyoruz. Kızmak ne demek bana desteğinden ötürü teşekkür etmekten başka ne gelir elimden.
Verdiğim karar doğru mu dıyorum hepiniz doğru dıyorsunuz ben de doğru olduğuna inanıyorum.
Bugün başlamam için bir iş bulmuştum ama ayaklarım geri geri gitti, kendim için yapıcam bunu henüz çok hazır değilim biliyorum gidemedim bile işe. Ama kötü gitmiycek hiçbir şey biliyorum kafam net.

Patiskacım konunu yeni gördüm sen zor günlerimde bana çok destek olmuştun canım.
İnşallah benim gibi sende atlatıverirsin bu sorunu.Banada dediğin gibi üzülme hiç,
hakkımızda ne hayırlı ise mevlam onu versin hepimize.Kolay değil elbet emek verip karşılığının böyle olması..Biran önce çalışmaya başla onuda unut seni haketmiyor ...
Barış mançonun bir şarkısı vardı onu hatırladım şimdi Altın çöpe düşse değerin kaybeder mi? TENEKEYİ PARLATSAN HİÇ ÇEYREK ALTIN EDER Mİ?
Tenekelerle zaman kaybetme sana layık bi insan çıkarsın rabbim karşına bu kadir gecesi dualarım seninle kaydirigubbakcemile3

ben de biliyorum güzel olacak herşey :içelim:

Canım ya cok tatlısın, ben bıraz unutkanım sana nerede destek oldugumu ben hıc hatırlamıyorum kı mirmirmirmir ama olsun cnm sen benı unutmamıssın cok ıyısın,
düşünüyorum yeterınce kendımı anlatamadım sadece sevdıgımı mı söledım beklıyorum mu dedım işte bunu bunu yapıyorum dıyemedım mı ama zaten o benı bılıyordu kı, yani hepaldatmamdan şüpe ederdı daha cok sevmem ıcın ugrasırdı benle, hepsı cok guzeldı ama sonu guzel olmadı ya da şu an bu yaşananlar hıc de güzel şeyler değil,
kendimi düşünmeliyım, onu düşündüğüm kadar kendimi düşünseydim şimdiye ne güzel yerlere gelmiştim kaydirigubbakcemile2 dediğim gibi evel gün cok ıyı olmayan bir iş buldum ama gitmedim, daha iyisi olsun ki unuttururken mutlu da etsin istiyorum.
Ne güzel insanlar var biz kitlenip kalıyoruz walahi, hayat işte kimse bizden değerli değildir. bunu bilmeliyiz aslında sadece.
:ecrin_bebek: ..hayatta kimse kadernden ksmetinden ötesıni yasamaz.. :ecrin_bebek:

bence güzel bir karar vermişin
şuan duyguların yoğun biraz daha zaman geçsin
karşına seni hakeden biri çıkacak
zaman okadar kısaki haketmeyen biri için
acı çekmeye inan degmez.
hakkında hayırlısı olur inş.

bence kesinlikle en doğru kararı vermişsin....
Geç olduğunu düşünme herşeyde bir hayır vardır bu geçirdiğin süreç sana çok şey öğretmiştir...
Hakkında hayırlısı olsun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…