benimde hayellerim suya düştü...

tuxgxba_83

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2008
100
2
41
evet arkadaşlar bende normal doğum isteyenlerdendim ama bugün dr gittim alttan muayenemde çatılarımın dar olduğunu ve bebeğimin yoluna girmediğini söyledi bu yüzden de perşembe günü sabah 8 - 8:15 gibi ameliyata gireceğim.çok moralim bozuldu ama ne yapalım kısmet buymuş.benimde hayellerim suya düştü....:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Olsun canim bebgin gelsinde nasil gelrise gelsin canim sağlikla guzellikle gelsinde

neden üzülüyosun ki canım sağlık yönünden gerekli ise normal diye ısrar etmemek lazım sağlıkla bebişini kucağına alman dileğiyle

ahh ahh bende sezeryan istiyordum doktorum normal doğum yapmaman için bir neden yok dedi bana..
benimde hayallerim suya düştü..

Benimde kzıım tersmiş bu durumda normal istesende olamazsın dedi.Bende çok sevindim.
Ama dönebilirde dedi doktor.
Bende Kızım sakın dönme diye tembihledim :))

canım benım sırf derdın bu olsun boşver bebeğini kucağına alacaksın onu düşün

bende normal doğum olmasından yanayım buna cesaret eden arkadaşları kutluyorum ayrıca.ben sezeryandan çok korkuyorum ya resmen ameliyat neyse..
arkadaşım olsun demekki senin için böylesi hayrlıymış

canım böyle bi başlığı geçen hafta ben atmıştım hiç moralini bozma inan çok kolaymış hayırlısı u diyceksin ben çko korkmuştum ama Allahım öyle bi sakinlik verdi ki o masada herşey çok güzel gitti rahat ol ameliyet sonrası 5. günüm ve ağrı kesici bile almyorum artık rahat kalkıp oturuyorum bebeğimi lik günden beri oturarak emziriorum allah'ım sağlıkla kucağna almayı nasietsin

canım sakın dert etme..bebişin sağlıklı olsun yeter öyle değil mi?ben de haftaya sezeryan olacagım.birbirimize dua edelim..

nisanurcum evet sende benim gibi normal doğumculardandın ama sana da banada hayırlsısı buymuş.ben ameliyattan çok korkuyorum.eve gelince de çok ağladım kardeşim görümcem ve çevremdekiler çok güzel moral verdiler sağolsunlar.ama hal çok tırsıyorum uykularım kaçtı.umarım senin gibi bende rahat bi ameliyat geçiririm...:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

canım korkmana gerek yok ben benim için uygun doğum yönteminin sezeryan olduğunu iyice anladım sonuçta hangi türde doğurursan doğur önemli olan bebişini sağlıkla kucağına alman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…