benimde bir meleğim var bir ben daha geliyor:)))

Asortie

bun@luzumvar..
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2007
9.319
604
39
canlarım merhaba bugün bildiğiniz gibi doktora gittim
ve benimde minicik bir kızım olacak:sm_cool::sm_cool: o kadar güzeldi ki eller ayaklar hiç durmadı
küçük meleğimin o kadar güzel bir duygu ki bu anlatamam
bebeğim çoook güzeldi teyzeleri:sm_cool:
babamızda çoook sevindik ve bunu kutladık ikisini de çook seviyorum:1hug:
27 mayısta doğm günüm hediyemde annesinin minicik kızı
yerim seni yaaayerimseniben

Canım tebrik ederim, Allah analı babalı büyütsün. Hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah.

doğum günün kutlu olsun canım yeni yaşın sana güzellikler getirsin diyecektim ama zaten getiriyormuşşşşşş

canım gözün aydın... Allah analı babalı büyütsün..sağlıklı hayırlı bir evlat olur inşallah... a.s.a.s.

canım benim tebrik ederim çok güzel bir mutluluk olduğunu biliyorum seninki doğum gününle beraber ikiye katlanmış. :nazar:

dogum günün kutlu olsun şekerim a.s.allah minik kızınla beraber uzun ve saglıklı mutlu ömürler yaşatır inşallah:nazar:

Canım gözün aydın ya nasıl duygulandım. Zaten içimizden ne zaman birsi güzel haberlerle gelse böyle duygulanıyorum. Umarım kendi bebeğimin haberi de bir gün beni böyle duygulandırır.

canlarım merhaba bugün bildiğiniz gibi doktora gittim
ve benimde minicik bir kızım olacak:sm_cool::sm_cool: o kadar güzeldi ki eller ayaklar hiç durmadı
küçük meleğimin o kadar güzel bir duygu ki bu anlatamam
bebeğim çoook güzeldi teyzeleri:sm_cool:
babamızda çoook sevindik ve bunu kutladık ikisini de çook seviyorum:1hug:
27 mayısta doğm günüm hediyemde annesinin minicik kızı
yerim seni yaaayerimseniben

Canım tebrikler!
Sağlıkla kavuşursun inşşş. meleğine.Bu arada doğum günün kutlu olsun arkadaşım,hediyelerin en güzelini almışsın sen zaten :nazar:

canım tebrik ederim
ne güzel bir hediye almışsın sen annesi
minik bir prenses daha geliyor desene
inşallh her doğum gününde minik kızınla mutlu olursun canım

ne güzel yaa. çok mutlu oluyorum böyle dr dönüşü sevinçli haberler duyunca. tebrik ederim asortiecim. ben de c.tesi gidecem dra. bana da kız demişti ama bakalım kesinleşecek mi. çok özendim şimdi size.

Dogum Gunun Kutlu Slun Canmmm Arbbim Uzun Omurler Verisinbebebginde Sana Guzel Bir Hediye Vermissss Kiziin Sana Saglikla Dogsunn

canım tekrar tebrik ederim allah sağlıkla tamamına erdirsin dünyanın en güzel duygusu anne olmak hele hele kız annesi olmak çok farklı ve çok özel bir duygu... ne demek istediğimi 5-6 sene sonra anlarsın canım

Hediyelerin en güzelini almışsın.Canım nice mutlu yıllara inşallah bebeğinle güzel bir hayatınız olur.Sağlıklı mutlu bir hayatınız olsunŞeniz:nazar:a.s.

canım benim yeni yaşında kutlu olsun kızında hayırlı evlat olsun inşallah sağlıkla kucağına
almayı da nasip etsin rabbim

X