Saç Uzatma Yöntemleri Benim saç uzatma ve saç bakımı güncem:)))

yeteri kadar uzun saçların daha neyini uzatacaksın..uazatıp sokaklarımı süpürcen..

Saç uzatırken beslenme de çok önemli bir nokta bence, bol su iç, sebze-meyve protein ve demir içeren besinler çok önemli. onun haricinde kullandığın ürülerin tuz içermemesine çok dikkat etmelisin.Çoğu şampuan tuz içeriyor. İçerikleri mutlaka kontrol et. Havuç yağı saça çok iyi geliyormuş. Böyle içeriği olan bir ürün bulursan kullan bence kaçırma.

Çok teşekkür ederiim :)

Şampuanımı ve saç kremimi değiştirdim. Loreal Elseve'in arı sütlü besleyici şampuan ve saç kremini kullanıyorum. Başlayalı yaklaşık 1 ay oluyor. Kullandığımda saçlarım yumuşacık oluyor. Hala kabarıyor, inatçı saçlarım. Buna hala bir çözüm bulamadım.

Serum kullanıyor musun ? Ben arı sütlünün sadece kremini kullanıyorum, ardından mucizevi yağ sürüp kurutuyorum, kabarma kuruluk falan olmuyor bir süredir. Durulama suyu olarak kullandığım karanfilden olabilir diye düşündüm ama bilmiyorum yıkarken bile yumuşak geliyor elime..

Hayır serum kullanmıyorum, mucizevi yağdan almayı düşünüyorum sence alayım mı? Bir de ben makineyle kurutmuyorum kendi haline bırakıyorum, makineyle kurutursam çok aşırı kabarıyor.

Şampuan ve saç kremi hariç, saçımı yıkamadığım günlerden birinde, haftada bir gün olacak şekilde hindistan cevizi yağını tüm saçıma sürüp, streçle sarıp bekletip yıkıyorum. Bir de durulama suyuna elma sirkesi damlatıyorum. Başka bişey yapmıyorum.

Kızlar Gliss'in durulanmayan saç kreminin keratinli olanını gördüm dün, sizce alayım mı? Keratinli ürün olduğu için kabarmayı önler mi sizce?

Elma sirkesin, bende kullanıyordum uzun zamandır değişiklik olsun diye önce lavantaya sonra karanfile geçtim, yine sirkeye dönerim yakında.. Herhangi bir durulanmayan bakım ürünü kullanman gerekli saçın kabarıyorsa, ben glissin siyah olanını kullandım bir süre ama ertesi gün tararken sanki spreyliymiş gibi his bırakıyor o yüzden yağlardan daha memnunum.

Mucizevi yağı ben de deneyeyim o zaman teşekkürler.

merhaba kızlar benim de saç uzama ile ilgili problemlerim vardı ve acayip bir şekilde saçlarım dökülüyordu instagramda gezinirken vusla kara sarımsak seti al diye bir sayfayı buldum kara sarımsak özlü ve şampuandan oluşan bir setmiş ilk defa duydum kara sarımsağı,sarımsağın faydalarını herkesin bildiği üzre bende biliyordum fakat bu kara sarımsak bildiğimiz sarımsaktan çok çok daha faydalıymış,bende sarımsağın faydalı olduğundan yola çıkarak bu ürünü denemeye karar verdim ve almaya karar verdim ve aldım ürünü saçlarımdaki dökülme son buldu ve gerçekten saçlarım gözle görülür bir uzunluk sağladı kesinlikle bu ürünü denemelisiniz kızlar inanın pişman olmuyacağınız bir ürün 1 aylık kullanım için 3 adet şampuan +3 adet serum ve maske gönderdiler önerilen paket 1 aylık set bu da 179 tl şuanda uygun fiyatları eğer sizlerde bu ürüne ulaşmak istiyorsanız @vuslakarasarımsaksetial instagram sayfasından ulaşabilirsiniz mutlaka girin bi bakın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…