benim lızımda emekliyor artık.....

L

liva1017

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi liva1017
kızım 2 günden beri pıtır pıtır emekliyor arkadaşlar kendiside emekledikçe o kadar mutlu oluyorki güle güle gidiyor bi görseniz ne güzel bir mutluluk zevkle kızımı izliyorum.ve tabi yaramazlıklar başladı dolayısıyla beşiğin çekmecelerini çekiyor televizyona yaklaşıyor dün fiskosun örtüsünü çekmiş üzerindeki çiçeği düşürmüş örtüyü indirmiş.bu arada üst dişlrimizde patladı.

• Konu Sahibi liva1017
maşallah annesi kızımıza

• Konu Sahibi liva1017
maşallah canım darısı başımıza

• Konu Sahibi liva1017
teşekkürler kızlar en kısa zamanda inşallah bebişlerinizede.

• Konu Sahibi liva1017
canım benim maşşallah pek sevimlidir hakketen, darısı bize tebrikler

• Konu Sahibi liva1017
ayy cok guzel allahım sana bağışlasın maşallah kuzuna darısı artık bizim tembellerin başına cok isterdiğim bebeğimin emeklemesini ama maalesef yuzustu durmayı hiç sevmiyor ama bizimki direk yürüyo:)

• Konu Sahibi liva1017
ah ah ah yerim ben onu, maşallah...
darısı bizim bebişlere...
burak da emeklemiyor ama uzandığı her şeyi çekip indiriyor...her şeyden korkar oldum,mutfakta sehpa üstünde tv var,onun örtüsünü çekip duruyor,çok korkuyorum valla,hiç boş bırakmaya gelmiyorlar artık...

• Konu Sahibi liva1017
maşallah canım ya benımkıde oturmek ıstıtor kendı kendıne

• Konu Sahibi liva1017

çok sevindim cnm darısı benim kızın başına da hiç oralı dil tembel :1closedeyes:

• Konu Sahibi liva1017
gözün aydın tatlım. çok daha dikkatli olmak lazım emeklemeye başladığı zaman. gözünün önünden ayırma sakın.

• Konu Sahibi liva1017
Hayırlı olsun! Artık iş daha zor! Ben de hiç yalnız bırakamıyorum. Olası kazalara mahal vermemek için iş dönüşlerinde sürekli birlikteyiz! Allah bizim de bebişlerimizin de yardımcısı olsun!

• Konu Sahibi liva1017
masallah cnm hayırlı olsun darısı bizlere insallahh bizimkide geri geri giidyorr sürürnerekk popoyu kaldırıyor sanırım yakında emeklicek:)

• Konu Sahibi liva1017
gözün aydın cnm...

denizcim bizim ki de maşallah aylardır geri geri gidiyor ama yürüteçle kötü ettik heralde emeklemeye niyeti yok hiç ama yürütecle heryere girip çıkıyor.

• Konu Sahibi liva1017
gözün aydın cnm...

denizcim bizim ki de maşallah aylardır geri geri gidiyor ama yürüteçle kötü ettik heralde emeklemeye niyeti yok hiç ama yürütecle heryere girip çıkıyor.

sen nerdesin alev ya hamişken başrollerdeydin şimdi adını zar zor görüyoruz çok boşladın çokklava:

• Konu Sahibi liva1017
maşallah canım darısı bizimkilere.
Benimki de çok beter oldu, yatağımın üzerine koyuyorum bir uçtan bir uca yuvarlana yuvarlana hiç durmadan gidiyor, istediği bir şeyi almak için bir sürü hamle yapıyor. Ellerinin üzerine ve dizlerinin üzerine kalkıyor ama birleştirmeyi akıl edemedi henüz. Çok şekerler ama çok tehlikeli olabiliyor. Çok dikkat etmek lazım.
Dün kafasındaki tokayı çekip çıkarmış ağzına atmış, korkudan oldum parmak hamleiyle çıkardım. Heran gözümüz üzerinde olmalı.

• Konu Sahibi liva1017
maşallah maşallah
yürüdüğü koştuğu günleri gör inşallah..

ee bislerde inşallah..

:)))))))

• Konu Sahibi liva1017
teşekkürler arkadaşlar kızım çok yaramaz oldu dün emeklerken tuzluğu almış ağzına devirmiş heryeri tuz içindeydi suratına ekşite ekşite bi kaldı bi görseniz cadı kızım benim.

• Konu Sahibi liva1017
masallah liva cim, cok tatli oluyorlar emekleyince..bizde emekliyoruz ama heryeri dagitiyoruz tabi...
Allah yardim etsin...
darisi diger bebeklere...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…