benım içinde 1er tane yasin okurmusunuz

E

EU3

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU3
arkadşalr
500 yasın okutmak istiyorum biizim için 1er yasın okurmusunz cevremde 500 kişiyi bulmam çok zor süresi yok 1ay içinde okuyabılrsınz.
şimdiden teskkurler.bende bEbek için okutmak isteyenlErdenım.3ay sonra 4yılımz dolacak

allah razı olsun agzınıza saĞlık.rabbım tez zmanda nasıp etsın ısteyen herkeseeee

Şekerpembe
ezıne77
zemus +3
ukla
bumuyanı(kadriye
fadik
alhan +2
zeynep215
huzeyfe + 2
özlempau
bhk
CEMRE SU
fazo
gökyüzündeDans
cimcime50
lyre
yeteeer
biriciğim
turuncu

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi EU3

canım benim az önce söylesydin hemen okurdum da artık abdestim kaçtı.okuyunca ben haberdar ederim edince de eklersin beni oldu mu

• Konu Sahibi EU3
Ezıne77 canım hoŞgeldınnŞımdıden agzına saĞlık :)

• Konu Sahibi EU3
Ezİne77 canım hoŞgeldınnŞİmdİden agzına saĞlık :)

hoşbulduk canım baksana ben diyorum ki bizim konularıacaba daha çok okunan bi bölüme geçirsek diyorum.bu başlık altında biraz zor yürüyo. yani çok kısıtlı insan görüyo.sürekli aktif olup ana sayfaya çıkarmak zorunda kalıyo insan yoksa bu 500 böyle kolay tamamlanmıcak ne dersin

• Konu Sahibi EU3
canım yarın gece okuyayım bende haber veririm sana... inşallah dualarımız kabul

• Konu Sahibi EU3
canım bende okurum ilk fırsatta en geç yarın okurum muhakkak.. kayınvaldemede söğlerim eğer okursa oda sana bildiririm canım ..ama ben kesin okurum..Allah gönlüne göre versin canım..

• Konu Sahibi EU3

sanırım sadece buraya izin var.canım görunuyodur o sen merk etme hem nasıbı olan okur ya

allah razı olsun agzınıza saĞlık.rabbım tez zmanda nasıp etsın ısteyen herkeseeee
Şekerpembe
ezıne77
zemus
ukla
bumuyanı

canım bende okurum....
rabbim yardımcın olsun...

sanırım sadece buraya izin var.canım görunuyodur o sen merk etme hem nasıbı olan okur ya

gerçekten mi?ben en uygun burayı bulmuştum ve bilmeyerek buraya açmıştım
doğru sylüyon valla ne yapalım.bittiği zaman biter zaten benim zamanım var şimdilik.dediğin gibi nasibi olan okusun.kendimizi kasmaya gerk yok di mi.hadi iyi geceler

bende ıkı tane alayım canım ınsallah kabul olur dualarımız.bu arada adını göremedım arkadasım anne adıyla kendı adını yazsan daha ıyı olur bence....

bende ıkı tane alayım canım ınsallah kabul olur dualarımız.bu arada adını göremedım arkadasım anne adıyla kendı adını yazsan daha ıyı olur bence....

anneadımıniye canım
ilk kezsenden duydum bunu adım kadriye canım

acelesi yoksa canım ben de seve seve okurum senin için okuyunca haber veririm
Rabbim tez vakitte mucib olan ismiyle dualarını kabul buyursun ve meleğini sana bağışlasın canım tevekkül etmekten vazgeçme sabret olur inşallah dualarımız seninle
Allah yar ve yardımcın olsuna.s.

allah razı olsun canım eklıyyeımlisetye okuyunca ahber edrsın yıne sen teskkurler rabbım sneın melegınıde korusa.s.un inş

bende okurum cnm ya bu gece yada yarın okuyunca yazarım

canım bende okurum yarın eşimede okuturum 2 de benden al seninkiler bitsin banada okuruz inşallah bizde 6 yılımızla gidiyoruz

canım benim inşallah okuduğumuz yasin i şerifler kabul olur da bebişine kavuşursun bir an önce ..birden fazla okununca da oluyosa okuyalım ..(1 er yasin demişsinde o bakımdan sordum)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…