benım içinde 1er tane yasin okurmusunuz

canım benim inşallah okuduğumuz yasin i şerifler kabul olur da bebişine kavuşursun bir an önce ..birden fazla okununca da oluyosa okuyalım ..(1 er yasin demişsinde o bakımdan sordum)

dualaırn hepsı makbuldur ha bir ha bin farketmez ama 500 yasını ayrıyaır kişiler okuyor dıye bılıyorum kımın duaıs kabul olacagı bellı olmaz derler oyuzden 1er tane yazdım şimdiden teskkurler

anneadımıniye canım
ilk kezsenden duydum bunu adım kadriye canım

canım bu tür seylerde anne adı söylenır zaten cünkü cünkü alın yazımız bıle anne karnına düştüğümüzde yazılırya onun için.mesela ıstıhareye yatan kısılerde bılırler bunu mesela fatma kızı zeharanın deyıp nıyete baslanır yınede sen bılırsın o maksatla sordum yanı yanlıs anlasılma olmasın...

canım iki adette kayınvaldeme söğledim okucak ..okundu bil onlarıda . muhakkak okur o..tamammı ..

canım iki adette kayınvaldeme söğledim okucak ..okundu bil onlarıda . muhakkak okur o..tamammı ..

canım herkes 1er tane okuyor yanı kayınvaliden tane okuyabılrmı.
ama bi başkasına verebırsen oda olur bi 3.kişiye yani

Kadriyeciğim canım, ben dün gece okudum, Allahım inşallah dualarımızı kabul ederde bebişin en kısa sürede anneciğine gelir. Allahım isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin...

bu mu yani okuyunca haber veririm demiştim.okudum Allah kabul etsin

canım benide yaz ayrıca ismini söylermisin :) akşam okurum yazarım buraya .

canım bende okurum yasini birtane allah niyetini kabul etsin inşallah kaydirigubbakcemile5

nısanın 20sındne sonra yagan yagmur suyu çok sıfalıymış bu okudugumz yasınelriosuya uflıycem tabı ozman yagmur yagarsa :) gercı onceden actıgım bı konu vardı hamile kalmk için yaptıgımzilğinç seyler dişye.orayada ayznıştım yagmur suyuna dua okuyup içtimdiye rabbıım vermeyınce ne yaparsan yap boş

Canım senin adına ben 1 tane yasin okudum Rabbım kabul etsin tez vakitte kucağına bebeğini al sevgiler

cnm bir yasin okudum senin için allah kabul etsin :Saruboceq:

canım bende okurum inşallah
rabbim sağlıklı sıhhatli hayırlı çocuklar versin

bir tane de arkadaşım okudu canım onu da ekle istersen...

canım daha önce okurum demiştim...şimdi birtane okudum...
allah kabul etsin....
rabbim yardımcın olsun...

Canım en kısa zamanda okur inşallah sana bildiririm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…